Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még mindig bizonytalan vagyok...

Még mindig bizonytalan vagyok abba, hogy nem-e vagyok terhes! Február 7-én 5 napos menszim volt most márciusba/március 10-én 3 napos/közepes mennyiségű görcsök és fájdalom nélkül! így lehetek terhes ha ebben a hónapba 3 napra megjött?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetsz. Csinálj egy tesztet, REGGELI vizeletből, ha negatív, akkor csak valószínűleg annyi, hogy ebben a hónapban vékonyabb volt a nyálkahártyád.
2011. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az émelygés néha előfordul meg a napközbeni sűrű wc-re járás is!Még éjszaka is felkelek emiatt!A alhasaitájékon is fel van puffadva!Olyan mintha tényleg terhes lennék!Az étvágyam is kicsit megnőtt!De ez a menszesz teljesen más volt!nem görcsöltem nem fájt semmim!Fáradt vagyok talán a szokottnál jobban!
2011. márc. 21. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármi előfordulhat.Csinálj egy tesztet,ha nem hiszel a tesztnek menj el orvoshoz és csináltass ultrahangot.
2011. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet ezek a tünetek cisztára utalnak inkább nem is terhességre?Ma kérek idő pontot a dokimhoz és majd meglátom mit mond!Majd megírom mit mondott!!
2011. márc. 22. 07:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy.De tesztet csináltass!Én is sűrűn jártam wc-re a terhesség elején.Ír meg mit mondott az orvos!
2011. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csináltam terhességi tesztet de negatív lett!Sajnos!!Április 5-én megyek a dokihoz!!
2011. márc. 24. 13:10
 7/7 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem vagy terhes. Nekem amióta babát szeretnék (kb. 6 hónapja) össz. 2-3 napot van meg. Minden tesztem negatív, két napja voltam dokinál is, aki szintén megerősítette, hogy nem vagyok terhes. Az étvágyam nekem is megnőtt, gyakran járok pisilni, de sajnos ezek csak pszichés tünetek. Kívánom, hogy ne legyen igazam, de a szervezet mindenre képes.
2011. márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!