Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS? Terheléses cukor vizsgál...

PCOS? Terheléses cukor vizsgálat eredményeként ez nagyon rossz? 0 perc glükóz 4.9 inzulin 10.2 60 perc glükóz 8.3 inzulin 233. 0 120 perc glükóz 6.6 inzulin 89.6 Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Lattam mar rosszabbat is de erre kellene szedned gyogyszert.

a 120as inzulinerteked eleg magas.

2011. márc. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Szerinted erre milyen gyógyszert ínak?
2011. márc. 21. 13:18
 3/7 anonim ***** válasza:
szia!Nekem a 120 perces inzulin 83.1!Kaptam rá metformin-t ma kezdtem el szedni és d vitamint is kaptam az is nagyon alacsony lett.Neked milyen lett a d vitamin eredmény?Ja és milyen gyógyszert kaptál?
2011. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Én ma kaptam meg a labor eredményt,szerdán megyek vissza a dokihoz,tehát még nem szedek semmit,d vitaminos eredményt nem találok a papíron....Nálad megállapították a PCOS-t?Nálam eddig még csak gyanú volt,de ezek után az eredmények után...???

2011. márc. 21. 14:08
 5/7 anonim ***** válasza:

1 vagyok.


Feltehetoen metformin hatoanyagu gyogyszert fogsz kapni.

Ja es Pcos vagy nagy valoszinuseggel,ha mas tuneteid is vannak.

2011. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is pcos vagyok és hüvely uh-n vette észre a doki és csak enyhén.Úgyhogy diétázni kell és szedni a gyógyszereket.
2011. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sokat hallottam erről a gyógyszerről,ha babát szeretnénk ez segíthet?
2011. márc. 21. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!