Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ket halvany + medi lab teszt,...

Ket halvany + medi lab teszt, aztam menstruacio, majd halvany, jol kiveheto + ismet. Ateszt kehet rossz vagy jon a baba? Elegge gorcsol a mehem. Tunetek vannak.

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne mész orvoshoz? A medi-lab nem túl megbízható teszt, sokszor olvastam már itt, hogy ok nélkül mutaott pozitívat. De azért gyanús hogy menstruáció után is pozitív lett. Biztos ami biztos alapon menj ovoshoz nincs veszteni valód. Amúgy a mensid olyan volt mint szokott lenni?
2011. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ket napig rendes mensi csak kevesebb,utanna vilagospiros,amugya mensi utan clearblue is poz lett...ha tudok,toltok fel holnap kepet
2011. márc. 21. 23:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehetséges, hogy baba van! Azért ok nélkül nem lesz pozitív többféle terhességi teszt. Szóval doki! Reméle minden rendben!
2011. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hol lehet képet tölteni fel
2011. márc. 22. 18:41
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

ide is felrakom ..ez a mostani clear blue

2011. márc. 22. 19:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani, de poz. tesztet okozhat az is, hogy ha vér kerül a vizeletbe, akár mikroszkópikus mennyiség, és Te most menstruáltál.

Mindenképp menj el szerintem dokihoz, mert ugyanakkor lehet, hogy mégis összejött, vagy egy másik, veszélyesebb lehetőség a méhen kívüli terhesség.

2013. febr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!