Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 éve nem esem teherbe....

8 éve nem esem teherbe. Mindent rendben találtak az orvosok. Most tengerpartra megyünk nyaralni, mivel hallottam, hogy a tengervíz jót tesz. Vki tud vmit erröl? Nagyon vágyunk már babára.

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyu a bátyámat 18 évesen szülte, majd 14 éven keresztül évente-kétévente elvetélt, majd a Spanyol tengerparton nyaraltak és ott megfogantam én.

Remélem nálatok is hasonló lesz az eredmény.

2011. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
A baratnom tengerpart mellett lakik , 2 eve probalkoznak es nem esik teherbe. szerintem nem befolyasolja a tengerpart vagy a tenger a teherbeesest. masol lehet a gond
2011. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
21%
A 14. napon kell megtenni. Akkor van az ovuláció. Próbáljátok meg akkor, remélem sikerülni fog :)
2011. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Első babánk tengerparton fogant, nászúton. Első hónapban sikerült is. Második babára vágyunk, két sikertelen budapesti hónapon vagyunk túl... :( De nem hiszem, hogy van közte összefüggés. Bár a nyugalom, a hétköznapokból való kiszakadás szerintem meghozhatja a szerencséteket. Szurkolok és nagyon együtt érzek veletek, de kitartás! Mikor utaztok és hova?
2011. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
14 éven keresztül nem estem teherbe.Az élet Hollandiába "sodort",közvetlen a tengerparton lakom,csodák-csodájára terhes lettem.Igaz sajnos elvetéltem de, annak más oka volt.14 évvel ezelött Magyarországon az orvos mondta nem lehet gyerekem.És lehet !
2011. márc. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem a sem a tengervíz nem segített, sem a híres Medves-tó, ami kimondottan meddőségi problémára jó. De lehet, hogy Neked bejön, ezt is egy újabb esélynek kell felfogni!
2011. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a doki azt mondta, hogy a tengeri, sós levegő jó hatással van a peteérésre.
2011. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Görögbe.Parália.Június 23-tól,július 4-ig.Nagyon reménykedünk!
2011. márc. 22. 17:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöméknek is egy tengerparti nyaraláson jött össze a várva várt baba, kb. 10 sikertelen év után... Sok sikert!
2011. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tegnapi 21:36-os vagyok. Sok évvel ezelőtt voltam ott... Nagyon szép, nyüzis hely, sok látnivalóval, szóval szeressétek egymást, és a fennmaradó időben nem lesz időd agyalni, mert annyira le fogod kötni magad!!! És remélhetőleg babával térsz vissza. Aztán tessék majd megírnia végeredményt, vagy azt is, ha esetleg addig beköltözik a várva várt kismanó a pocakodba!!! Minden jót neked!
2011. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!