Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Csuka Ferenc (Kecskemét)...

Dr. Csuka Ferenc (Kecskemét) nőgyógyászról vélemények?

Figyelt kérdés

Mennyire alapos? Van-e amit félvállról vesz? Tervezzük a babát és nála szeretnék szülni! Csak azért kérdezem, mert egy másik kecskeméti doki pl. nem vette elég komolyan az egyik barátnőmet és nagy nehezen derült csak ki,hogy nincs peteérése! Pedig már első alkalommal is kiderülhetett volna, ha jobban utánajár dolgoknak!

Csukáról én csak jókat hallottam, de azért gondoltam megkérdezem! Illetve aki most szült nála, árakat tud-e esetleg?


2011. márc. 22. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 27 hetes kismami vagyok, Dr. Csukához járok magánrendelésre, elvileg nála fogok szülni,hacsak közbe nem jön vmi. Eredetileg PCO-s is vagyok, valamint migrénes, fél év volt, mire összejött a baba.:) Eddig nagyon aranyos volt, ha kérdésem van elérhető. Elvileg Félegyházán szültem volna, csak sajnos megszűnt a szülészet, és a dokim is elment. Ezért kerestem meg Csuka doktort. A barátnőm pénteken szült nála, állítólag nagyon rendes volt vele. Én arra gondoltam,hogy felfogadom azt a szülésznőt, aki szeret vele dolgozni, és akkor tuti lesz mellettem vki. A hölgyet is a barátnőm ajánlotta. Anyagi dolgokra nem tudok még mit mondani, a magánrendelés 6-7000 Ft, attól függ Kecsóra, vagy Félegyházára jársz majd. Én meg vagyok vele elégedve, férjemet és kislányát is behívta az Uh-ra, és szépen elmondott mindent. Szerintem ő még nem a pénzéhes dokik közé tartozik...:) Egyébként priviben beszélhetnénk! Én június 21.-re vagyok kiírva, remélem nem megy el nyaralni!:) Egyébként nemsokára megyek hozzá!:)
2011. márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak azért kérdeztem, mert mert nemrég elmentem hozzá és ha már ott voltam mondtam,hogy nézzük meg volt-e peteérésem. Utána lehettem 4-5 nappal. Mondta,hogy bár nem annyira fekete a folt a petefészkemben, de szerinte az egy összeesett tüsző. Most nem tudom,hogy valóban úgy gondolja,hogy volt peteérésem és azért nem hívott vissza még egy uh-ra, vagy Isten ne adja nem akart vele foglalkozni? Bár én sem ilyennek ismertem meg, és mondtam is neki,hogy nála szeretnék szülni!

Írhatsz privit, ha gondolod!

2011. márc. 22. 10:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos 1.5 éve nem jön a baba.Ő a harmadik doki akihez fordultam(a másik kettőröl inkább nem beszélek),maximálisan meg vagyok vele elégedve.Türelmes,mindent elmagyaráz,nekem ő csinálta az átjárhatóságit is.Szóval szerintem jó doki.
2011. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor megnyugodtam, hogy ezek szerint mindent rendben talált és azért nem szólt, nem pedig hanyagságból!:)

Neked mielőbbi babásodást! Sőt, maradjunk annyiban, hogy ebben a ciklusban mindkettőnknél jönni fog a bébi!:)

2011. márc. 23. 09:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Dr. Csuka előtt én Kiskunfélegyházán Balogh István dokihoz jártam. Tavaly áprilisban kezdett el velem Adimetet szedetni, vércukorszintcsökkentőt, állítólag az inzulinra hat, ami befolyásolja a női nemi hormon termelődését. Mellette persze kezdtem még Duphastont szedni,h legyen menstruációm. Épp kiváltottam a Clostyt, szeptemberben volt az uccsó menstruációm. Előtte kerestem fel Dr. Csukát, aki az első vizsgálatnál közölte,h van egy nagyobb méretű petefészek cisztám és ha nem múlik egy hónap alatt, akkor laparoszkópos műtétem lesz. Visszamentem kontrollra okt.25.-én, és akkor közölte,h nincs ciszta, viszont van egy 5ésfél hetes petezsákom! Nagyon boldog voltam, berezelve mentem oda, és tessék...még a clostyt sem kellett használnom. Ez az én történetem, azóta hozzá járok, tényleg figyelmes. Telefonon nem szeretem hívni,szegénynek sok dolga van, de ha fontos,akkor bármikor ad tanácsot. :) Sok sikert nektek a babához!Szurkolok és írjatok,amint eredményes a dolog!:)
2011. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Köszönöm szépen a jókívánságokat,és tényleg mielőbbi babásodást nekünk!!
2011. márc. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 dkj válasza:
Sajnos csak negatív tapasztalatom van vele kapcsolatban. Mind szakmailag, mind emberileg kifogásolható, senkinek nem javaslom, hogy őt válassza és jajj annak, aki az ügyeleten fut össze vele és nem nyitogatja azonnal a trcáját. Pénzéhes, primitíven viselkedik, megaláz és ha komplikáció merülne fel, vagy csak az átlagostól kicsit eltérőt tapasztal, megáll nála a tudomány.
2015. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Nekem aztán volt részem komplikált szülésben, mégis ő mentette meg a gyerekem életét.

Pénzéhesnek kb. annyira pénzéhes szerintem,mint bármelyik. Van magánrendelés, elkéri az árát. Ahogy mindegyik!

2015. aug. 2. 19:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudom már régi kérdés, de hormonproblémával, peteéréssel, nem a nődoki feladata foglalkozni, én is endokrinológushoz mentem. Ő kérhet csak komplett hormonsor vizsgálatot. Csukáról csak jót tudok mondani, nagyon alapos, nála fogok szülni.
2016. márc. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!