Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A páromnak és nekem pont...

A páromnak és nekem pont ellentétes a vércsoportunk. (A, rh+ és A, rh -) Ez miatt lehet Nehezebb a teherbeesés?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont a tiéd Rh-? Akkor kicsit többször kell majd vérvételre menned :) Az Rh összeférhetetlenség miatt.
2011. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, a teherbeesés nem lesz tőle nehezebb, csak előfordulhat összeférhetetlenség, de ez a babádnak semmi bajt nem okoz, majd kapsz ellenanyagot, és így a többi babádnak sem lesz baja.
2011. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok A negatív
2011. márc. 22. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz nehezebb áldott állapotba kerülnöd,ha nehezen megy,akkor máshol kell keresni az okot!Én is rh- vagyok,párom rh+ pont mint nálatok és szerencsére könnyen teherbe estem mindkét gyerkőccel:)Ahogy előttem is irták,több vérvétel-de csak 1-gyel több,mint amúgy-meg anti-d ellenanyagot fogsz majd kapni szülés után 1-2 nappal.Én is akkor kaptam.
2011. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még most vettük tervbe a babát de lehet már össze is hoztuk a picit
2011. márc. 22. 14:41
 6/7 anonim ***** válasza:
14:10-es vagyok!Örülök és gratulálok,ha máris sikerült!:)Örömteli várandósságot!
2011. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi de csak óvatosan merem mondani .

nagyon halvány a második csík alig lehet szinte látni nagyon kell nézni kell hogy ki lehessen venni . de tüneteim vannak egy ideje és az előző menzeszem is másabb volt kevesebb ideig tartott és kevés is volt

2011. márc. 22. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!