Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett peteérésem, hogyha a...

Lehetett peteérésem, hogyha a digitális ovu teszt (Clearblue) és az ovu mikroszkóp is negatívat mutatott?

Figyelt kérdés

Az helyzet az, hogy mindig megérzem, mikor van peteérésem - alhasi szurkálás, felfúvódás... viszont most ehhez párosult mellérzékenység is, ill. tojásfehérje szerű valami (utóbbi kettő nem mindig szokott lenni). S mindez akkor, amikor elvileg peteérésemnek kellett, hogy legyen. DE az ovu teszt és a mikroszkóp is negatívat mutatott. A hőm sem ment fel drasztikusan. (2-3 tized).

Valakinek volt vagy van hasonló tapasztalata?

Előre is köszi a válaszokat!


2011. márc. 22. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak egyszer csináltál tesztet?

Mert a peteérés az első negatív napon van, vagyis ha most érett, akkor már nem volt annyi LH, hogy kimutassa a teszt.

Vagyis ha nem folyamatosan mérted az elmúlt pár napban, akkor lehetett most, amikor teszteltél.

2011. márc. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor valószínűleg ez volt a gond. Nem néztem folyamatosan, csak akkor, amikor úgy éreztem, hogy peteérésem lesz/van. Ezek szerint, amikor bekövetkezik a peteérés leesik az LH szint és például az ovu teszt már nem mutatja ki?

Egyébként mi a véleményetek a PG/53 ovu mikroszkópról? Ugyanis azzal rendszeresen (reggelente) nyomon követtem a ciklusomat, s egyszer sem volt páfrány. Lehet, hogy az meg nem túl megbízható? Bár eddig még csak jót hallottam róla.

2011. márc. 22. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én a mikrószkoról csupa rosszat hallottam!

Mikor elterveztük,hogy babát szeretnénk,akkor ugy gondoltam jó lesz,de aztán utánajártam és inkább letettem róla!Sokszor mondták megbizhatatlan,és szinte 10emberből 8nak mindig páfrányosat mutat!!!

Csinálj csak Lh tesztet!!!Meg mérd a hődet,igy jobban fogod tudni te magad is!!(például:én tegnap meg ma felfiygeltem arra hogy fáj a jobb és bal petefészkem...gondoltam csinálok egy Lh tesztet amin megjelent 2 eröteljes csik:))) Hajrá!!

2011. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A PG53 nekem nem jött be! Sose mutatott páfrányokat, még akkor sem, amikor erőteljesen éreztem a szurkálást a petfészkemben, és tutti hogy volt peteérésem. Nekem a mikroszkóp nem ért semmit!
2011. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor még reménykedem, hogy ebben a hónapban esetleg összehoztuk a babát.
2011. márc. 23. 08:21
 6/6 anonim válasza:
Nekem sem jott be az ovuteszt pedig volt peteeresem. Ha azt a tojásfehérje szerű valami-d van, akor azt mehnyak nyalkanak hivjak es az csak akkor ha ovulacio is. Ma mar van olyan mint a cyclotest 2 plus, ami minden honapban behatarolja a termekeny napokat :-)
2011. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!