Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció utáni 2 hétben,...

Inszemináció utáni 2 hétben, amíg nem derült ki az eredmény, milyen tüneteitek voltak?

Figyelt kérdés

Mit éreztetek?

Hanyadszorra sikerült?

Nekünk tegnap volt és elsején derül ki, sikerült-e.

Már nagyon izgulunk, nem merjük beleélni magunkat!

Majdnem két éve várunk a mi kis csodánkra!


2011. márc. 22. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:

hasszurkát éreztem egyfolytában. elsőre sikerült.

8+1 km

2011. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jujj de jó, gratulálok!:)

Boldog babavárást neked:)

Nekem is szúrkál...

2011. márc. 22. 15:34
 3/8 anonim válasza:
Ez a kérdés engem is érdekelne,nekem pénteken volt az első,de nem igazán érzek semmit.
2011. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

semmit sem érezetem egy alkalommal sem, mindekét inszemem sajnos sikertelen lett.Bár azóta túl vagyok egy lap.műtéten, és most sokkal jobban bízok...

Az elsőnek GRATULÁLOK!

2011. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

utolsó sajnálom, hátha majd most!:)

laporoszkópos műtétem nekem is volt, de az inszem előtt.

2011. márc. 22. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem hat inszemem volt, és mindegyiknél mást éreztem, volt hasszurka ,volt,hogy semmit nem éreztem,és minden hónapban pofáraesés:( most lombikra készülünk.

Remélem neked sikeres lesz!!!! De ne nézd a tüneteket, mindenkinek más. drukkolok!

2011. márc. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Drukkolok és köszi!

Nem nézem csak érzem amit érzek:)

2011. márc. 23. 16:12
 8/8 anonim válasza:

nekem hétőn volt inszemim és tompán görcsölt utána este a hasa rá harmadik napra nagyon fájt a hasam szabájosan menstruációs görcsöm volt ma reggelre már a mellem is fáj.

felhívtam az orvost és azt mondta hogy ez normális vegyek be fájdalomcsillapítót. Ja és ategnap tegnapelőtt még émejegtem is szomkásosnál többet kívántam enni mint eddig 4. napnál tartok és nagyon izgulok hogy mi lesz ez nekem az első.

2013. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!