Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhesség? Volt...

Lehet, hogy terhesség? Volt hasonló eset?

Figyelt kérdés
7 napja késik a mensim,tegnap igaz hőleesés nem volt este rózsaszín folyásom volt,de nagyon minimális!Azóta meg semmi!?Most mi lehet?Terhes lennék?Két napja hányingerem is van főleg reggel,még várnék a tesztel hétfőig.
2009. júl. 31. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Minek vársz hétfőig?? Addig bekattansz az idegességtől. Biztos van a közeledbe este is nyitva tartó patika.
2009. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van tesztem,de hétföig várnék vele.Szokott késni néha ebből kifolyólag úgy gondolom,megvárnám.Tegnap nagyon megijeszett az a kis folyás,és most meg semmi ez érthettetlen számomra még soha nem tapasztaltam,jön,de utána jön minden!!!Na meg ha lenne ma is, van aki pecsétel elötte pár napig(nem szoktam azt sem),de hogy elmúlik!?!
2009. júl. 31. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben mindenképpen tesztelnék.Holnap tesztelhetsz, már mutatni a kellene ha babás vagy.Írd meg mi lett ha megcsináltad.Megy a drukk.
2009. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia. végre valaki aki agyanigy van mint.

nekem a mai a 7. nap hogy kéik, a höm leesett, a hasm nem fáj, 4 napja neg lett a tesztem, de sose szokott késni.. rozsaszin csak akkor van ha betörlök. én is holnap tesztelek, irj majd reggel mi lett, nagyon kiváncsi vagyok és drukkolok.

32

2009. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem két pötty volt a bugyin,azt hittem megjön raktam be tampont aztán azon volt még egy nagyon kevés rózsaszín krémes valami.Azóta semmi..se ez,se mensi!Nem tesztelek még holnap,csak hétfőn,de majd megírom mi lett!Te is írdd meg,holnap várlak!Van valami tünet?
2009. júl. 31. 21:59
 6/8 anonim ***** válasza:

szia sajnos nem te4szteltem nem kellett, nekem megjött, de neked szurkolok irj majd

32

2009. aug. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sajálom!!!Én várok,még nem jött,de picit esett a hőm,nem komoly csak 2tized,de lehet én is úgy járok,hogy mikor tesztelnék már nem is kell!
2009. aug. 1. 10:20
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap délután megjött nekem sem kell már tesztelnem!:( Magam alatt vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 2. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!