Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztos hogy ciszta, ha valakin...

Biztos hogy ciszta, ha valakinek nem jön meg a menszesze egy hormontabletta után, ami után elvileg 4-7 napra meg kéne jönnie?

Figyelt kérdés
Ma van az utolsó gyógyszer óta a 12. nap. Most akkor el kell mennem dokihoz, mert ciszta lehet? Nem fáj semmim, nincs vérzésem se, semmi. Ja, és van 2 negatív tesztem.
2009. febr. 24. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
ez nem "olyan ciszta", valószínűleg a petét beszorul a tüszőbe, sajnos ez elég gyakori betegség, van rá egy tüszőrepesztő injekció, amit akkor adnak, ha már érett a pete, és akkor simán megtermékenyülhetsz, nyugi, ez nem nagy baj és lehet rajta segíteni!
2009. febr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha nem tudom, hogy van-e és nem megyek orvoshoz akkor sem lehet belőle baj, vagy mindeképpen el kell mennem?
2009. febr. 24. 09:44
 3/6 anonim ***** válasza:
elő vagyok, én elmennék mindenképp, hogy tisztán lássak, de a ciszták nem veszélyesek, szóval nem kell azonnal beavatkozni, de nagyon sokáig húzni sem jó, mert egyszer babát akarsz és ne akkor derüljön ki, hogy mi a baj, nem fáj a doki max. egy kicsit kellemetlen!
2009. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olvastam már itt olyat is, hogy valakinek 2 héttel a gyógyszer után jött meg, így azt gondoltam, addig várok és ha nem jön meg, elmegyek.
2009. febr. 24. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ha még két napot vársz nem hiszem, hogy baj lesz belőle!
2009. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 24. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!