Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Chlostysok egy hónap után mi...

Chlostysok egy hónap után mi a helyzet? Van esély a babára? Tünetek? Én nehezen viselem, a testi tünetek fájdalmasak.

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! én még nem használtam closty-t! lehetne pár kérdésem? milyen testi tünetek vannak? a mensid hányadik napjától szeded?
2009. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia, erre en is kivancsi lennek milyen testi tunetek , mert en a napokban kell visszamennem es nekem is ezt fogjak felirni , csak ne mondjatok hogy ettol is rosszul fogom erezni magam , mert ezelott egy honapig bromkriptint szedtem ( magas prolaktinra ) es ...hat minden fele bajom volt tole( hanyinger, almossag, orrdugulas , szedules) , ....

Na de mindent a cel erdekeben :))

2009. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a 3. clostys hónapban lettem babás, most vagyok 6 hetes, de nekem soha semmilyen tünetem nem volt. Én ittam mellé palástfűteát a ciklus 2. felében, de csak a 3. hónapban és akkor sikerült is. Sok sikert nektek is!
2009. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyunk egyformák,de hasmenés,hányás,szédülés,hőhullámok,gyengeség,rossz közérzet,hasi görcseim voltak.A mensi 3. napjától 5 napig napi 1
2009. jún. 17. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!