Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Holnap kellene...

Szerintetek? Holnap kellene megjönnie, hőm ma reggel 37. 0, és már 13 napja 37 fölötti.

Figyelt kérdés
Reggel, amikor a szokásos módon hőmérés után kikeltem az ágyból, irtó nagy hányingerem lett, mentem is a mosdóba, nagyon sokára múlt csak el...csak öklendeztem. Párom nyitott ablakot, nagyon megijedt....később elmúlt....Lehet ez terhesség vajon?
2011. márc. 24. 09:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ma reggeli hőm 37.2, viszont a mellfájdalom elmúlt, már csak a mellbimbóm érzékeny....és tegnap óta néha fáj a hasam is....lehet, meg fog jönni? Várok még. Szerintetek? Reggeli hányinger megvolt, bár enyhébb, mint tegnap.
2011. márc. 25. 09:14
 12/20 anonim ***** válasza:
és még mindig nem akarsz tesztelni???
2011. márc. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Szerintem meg fog jönni, reggel, amikor mosdóban voltam, rózsaszínes dolgot tapasztaltam...és a hasam is egyre jobban fáj...nem tudom!
2011. márc. 25. 09:56
 14/20 anonim ***** válasza:

Megjött a mensid?

Én mára nem várom,eddíg még nincs is semmi jele. Reggeli hőm 37,0 volt. Nekem ma két hete volt inszeminációm.

2011. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem még, enyhült a hasfájásom is...hőm nem esett le. A te hőd biztató!! Drukkolok nagyon!! :) Érzel valami tünetet?
2011. márc. 25. 15:23
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem élem még magam nagyon bele a dolgokba, mert általában peteéréstől számított 15. napon szokott megjönni és az csak holnap lesz. Kicsit puffadok, de mensi előtt is szoktam, meg fáj a mellem, de az is szokott menses előtt.

Holnap reggel tesztelek, ha addíg nem jön meg.

Majd megírom az eredményt.

2011. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Nem teszteltem tegnap, mert reggel esett 0,3 fokot a hőm.

Sajnos este meg is jött a mensim, ugyhogy megint nem sikerült az inszemináció. Jövő hónapban laparoszkópia.


Neked megjött végül?

2011. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, mi újság baba terén????:D
2011. márc. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Megjött....de nem fájt a hasam, és nem is volt sok, összesen egy nap....utána már csak pecsételés....nem értem! Ja, és a hőm azóta sem esett 37 alá. Nem tudom, mi lehet, de szerintem nem baba, mert teljesen megkönnyebbültem, mellem nem fáj, hasam sem....vagy mégis az lenne? Mit gondoltok?Mit jelezhet, ha fent marad a hő vajon?

Sajnálom, hogy neked is megjött....azért ne add fel! Találj valami elfoglaltságot, ami eltereli a figyelmedet, hátha, nem koncentrálsz annyira, akkor minden rendbe jön!Legyél pozitív, vagyis próbálj az lenni, a babák a kiegyensúlyozottságot szeretik....! Én is ezzel próbálkozom, és jön, ha jönni szeretne hozzánk!

2011. márc. 30. 09:54
 20/20 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem megköszönni az érdeklődést! :)Köszönöm!
2011. márc. 30. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!