Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugodjon békében a ma reggel...

Nyugodjon békében a ma reggel elhunyt kismama, és babája. Lányok ez borzalmas. Elhiszitek? H1N1. Oltsátok be magatokat! Egy 1 hónapos baba anyukája.

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 22:44
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
61%
Oltassatok, hátha ti is elvetéltek, mint egy ismerősöm. Sajnos azt sehol nem közölték! :(
2009. dec. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj Kedves Kérdező az "off" ért!

Első válaszolót kérdezném! Tényleg az oltástól vetélt el az ismerősöd? Szörnyű:-( Mennyi idős pocis volt?

2009. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
51%

Hol hallottad hogy elhunytak???

Ez hivatalos hír vagy bulvár??

2009. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
71%
A nyugati országokban nem oltanak sem terheseket,sem kisgyerekeket,mert nem tudni,hogy milyen lesz a hatása.Nálunk sem tesztelték kismamákon.És azokról nem is fog szólni a média,akik az oltástól lesznek betegek,vagy halnak meg.
2009. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalos hír persze! Sajnos:-(( Híradó,tv.rádió...
2009. dec. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
58%

Én is nagyon furcsának tartom, hogy itthon oltanak, míg más országokban tilos kismamákat és 3 éven aluliakat oltani.

Nem tudjuk pontosan miben halt meg a kismama. Milyen betegségei voltak még. A szövődményei különböztek e a sima influenza szövődményeitől. Mert ne feledjük abba is belehalnak minden évben jó párszázan.

2009. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
77%

NEm azért de az rtl honlapjána fórumban ír ponta cikk mellett a kismama állítólagos szomszédja...


Idézek"


Sziasztok, Én ismét a meghalt kismama szomszédja vagyok, és szeretnék hozzászólni a 15:48-kor írtakhoz, hogy szerinted nem számít az életkörülmény? Hát akkor Te minek neveznéd azt, hogy még a boltba sem tudott elmenni vásárolni mert nem volt pénzük, és egy héten keresztül csak szőlőt tudott enni, azt gondolom, hogy ez nagyon legyengítette a szervezetét, nem volt fűtés a lakásukban, és még kontrollra sem járt - mert mint tudjuk azért kell rendesen tejelni az orvosnak - és kb. 1 hete 40 fokos láza volt, mikor kihívták hozzá végre az orvost, Mi szomszédok ebből nem sokat vettünk észre, de biztos, hogy igaz, mert személyesen az anyukája mesélte el, hogy már nem bírta nézni, hogy mi történik vele és elvitte magához, de már sajnos túl későn...

Név 2009-12-01 21:50:49



Szerintem ez magáért beszél...

2009. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
75%

Azért rohanjon mindenki oltásért...


Látjátok miylen gyökér a média???



nem a H1N1 pusztít itt hanem a csóróság!!!!


A gazdagok miért nem patkolnak el?

Kétlem hogy mind be lenne oltva!!!!


De oylat még egy hiradóban sem láttam hogy xy polgármester, jegyző vagy ügyvéd vagy orvos bekrepált volna a vírustól!!!


Pedig az orvostársadalom fele köztudottan nincs beoltva, és ők vannak a leginkább kitéve a veszélynek!!!

2009. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
78%

De jó, hogy én tavaly ilyenkor voltam kismama... Most nagy gondban lennék, hogy mit is csináljak, tekintettel arra, hogy külföldön tényleg nem oltják be a kismamákat (Angliában pld. csak februártól lesz oltóanyag)....


A halott kismama szomszédjának kommentjét én is olvastam... borzasztó, hogy egy hétig szőlőn él egy 6 hónapos terhes, mert nincs pénzük kajára.. Szegénykém.. és szegény kicsi baba... :( El vagyok keseredve, hogy ilyenek ebben az országban előfordulhatnak.

2009. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
71%

Ez is arra alapszik hogy menjen a gyógyszeripar.Te meg hülye paraszt vegyél oltóanyagot mert meghalsz.

Ez is business,mint minden.

2009. dec. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!