Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jós teszteltem reggel, és...

Jós teszteltem reggel, és halvány pozitív de szemmel jól látható! Hihetek neki? Köszönöm a normális válaszokat!

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 11:06
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

Mindenki mást mond,hogy lehet e neki hinni vagy sem.Hanyadik DPO-n vagy?

De nem egy napot kell nézni,hanem több napon keresztül,hogy erősödik e.

Én is jósteszteltem,de nekem -. :(

Görbéd esetleg van?

2011. márc. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Görbém nincsen! 10.be vagyok! Szerinted akkor van esély?
2011. márc. 24. 11:12
 3/40 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, egy nem elég. Ha több napon át egyre erősebb, akkor nagy eséllyel lesz + a hcg is.
2011. márc. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Esély van rá. De holnap,holnapután és tesztelj. És ha erősödik,akkor egy HCG tesztet is ellőhetsz.
2011. márc. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudnátok feltölteni ovu teszteket?
2011. márc. 24. 11:19
 6/40 anonim ***** válasza:
Bocs, én nem fotóztam le.
2011. márc. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
És a babanet.hu kívül valami másik oldal?
2011. márc. 24. 11:23
 8/40 anonim ***** válasza:
Nekem sajna nem jött be. Erős pozitív volt a jósteszt - tévedésből azzal teszteltem, a terhességi pedig negatív. És nem is volt baba.
2011. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha szemmel jól látható pozitív akkor az már pozitív. Nincs téves pozi teszt, max nem marad meg a baba de akkor is tovább van a HCG a szervezetben. Ugyanolyan teszttel tesztelj még két három napon át, vagy egyszerűbb: menj el egy vérvételre és ott aznap megmondják a tuttit. DE szerintem: Gratulálok, terhes vagy!!!
2011. márc. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, most olvasom, hogy jós teszt. Ez viszont lehet téves, nekem is volt téves poz jóstesztem. (utána derült ki, hogy mindkét oldalon el vagyok záródva, így tényleg nem lehetett +) DE hátha:-D

Utolsó voltam

2011. márc. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!