Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aug.29-én voltunk utoljára...

Aug.29-én voltunk utoljára együtt. A ciklusaim elég rendszertelenek. Tegnap du. Halvány pozitívat teszteltem. Ma reggel is nagyon halvány? Ez normális?

Figyelt kérdés
Ilyenkor már nem erősebbnek kellene lennie a csíknak? Kb. beágyazódás után vagyok már egy héttel.
2009. szept. 19. 07:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Most azt olvastam valahol, hogy nem jó ha még ilyenkor ilyen alacsony a hcg szint (gondolom ettől halvány a csík), vetéléshez vezethet. Tapasztalatok?
2009. szept. 19. 07:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyat, hogy van akinek a PÉ után a 20 napon is negatív volt a tesztje..
2009. szept. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha neked van ketto csikod akkor nem szamit hogy halvany vagy sem csak mostantol kellene hogy a hcg szinted majd tobb legyen egy nap kulombseg meg nem igazan eszreveheto,inkabb varj meg par napot es utanna probald ujra meglatod erossebb lesz a csikocska.
2009. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem bírtam ki, most teszteltem clear blue-val. Negatív. Most mi van akkor?
2009. szept. 19. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt le van írva néhány tesztről milyen érzékenységű. Nem tudom milyet használtál először, de ha még meg van a csomagolás, akkor nézd meg. Szerintem szerezz be egy 10-es érzékenységűt és a reggeli első vizeletből tesztelj pár nap múlva.

2009. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a második gyereknél 3hetes terhességnél is halvány volt a teszt,nem az számít.hogy milyen erős,hanem,hogy pozitív.Kislány lett és 10.-én múlt 18hónapos.Szerintem a teszt helyett válaszd a dokit!
2009. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!