Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy már ketten vagyok?...

Lehet, hogy már ketten vagyok? Már két napja késik, de valami nagyon halvány barna akármi azért megjelent, és néhány csepp vér is. Azóta is csak nagyon minimális barna vmi. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A tesztem negatív lett, de meg nem jött mégsem. Két hete fáj a hasam a melleim már nem, de eddig nagyon fájtak, és fel van puffadva a hasam.
2009. febr. 24. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem mensi
2009. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a vér és a negatív teszt a terhesség ellen beszél, az hogy épp nincs tüneted nem jelent semmit, mert a baba esetén is jelentkezhetnek csak hullámokban a tünetek. én reggelente tesztelnék és nem hagynám annyiban, ha nem jön meg és nem is vagy babás, akkor irány a doki, mert hormonzavargyanús a dolog!
2009. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem sajnos nem...talán pszichésen elutasítod a vérzést,de ezek a tünetek mensi előtti állapotra utalnak.
2009. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek inkább menszi jelek, mintsem babaó jelek, de azért még bármi lehet. Ha továbbra sem jön meg, akkor lehet baba, tesztelj később is. De ne éld bele magad!
2009. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is sajnos mensi.. :( Én biztos csinálnék néhány nappal később egy tesztet, de nem nagyon reménykednék benne hogy pozitívat fog mutatni...

De szurkolok nagyon!

2009. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ha mensi, akkor miért nem jön meg rendesen? És miért fáj két hete a hasam a mellem? Nekem elég erős vérzésem szokott lenni és sohasem késik.
2009. febr. 24. 14:30
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, és a gatyámból is már ki kellett vennem az övemet, mert nincs szükség rá. Eddig leesett rólam, most meg kitöltöm.
2009. febr. 24. 14:33
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Pont az előző hónapban késett nekem 8 napot..Eddig sosem volt ilyen (max 1 nap késés), a hasam fel volt puffadva, de olyan szinten, hogy a nadrágomba alig fértem bele. Csináltam tesztet, negatív lett..Még a párom is azt mondta hogy biztos terhes vagyok, a hasam is úgy nézett ki, szagoktól rosszul voltam, stb...Aztán 8 nap késéssel megjött.. :( A hasam pedig visszament egy nap alatt... :(

De ez csak az én történetem, nagyon szurkolok Neked, hogy ketten legyetek! :)

(amúgy az utolsó voltam ismét)

2009. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!