Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hetes korig lehet abortus...

Hány hetes korig lehet abortuszt csináltatni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12
2011. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hivatalosan 12.
2011. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászod felvilágosít.
2011. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

Szia!


Biztosan az abortuszt akarod? Nagyon sok házaspár boldogan fogadná örökbe a gyermekedet!

2011. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12,de azzal kalkulálj,hogy idő,mire a kezedben a papír,hogy elveszik.Szerintem 10 hetesen el kell kezdeni a védőnőt,stb.Ja,és nem 2 Ft.
2011. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

12 hetes korig. 4,5 évvel ezelőtt majdnem 30.000be került. Én nem se ellene, se mellette beszélni, mindenkinek egyéni szuverén döntése, hogy megtartja-e a babáját vagy sem. El kell döntened, melyikkel tudnál könnyebben együtt élni: 1. abortusz 2. örökbefogadás 3. megtartod - én az első mellett döntöttem és azt kell mondanom így 4,5 év után is, hogy kibírhatatlan lelki súly - legalábbis nekem...

Kitartás, gondold át jól..

2011. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Csatlakozom..jól gondold át, hogy mit teszel, mert később bánni fogod, akkor már nem lehet visszacsinálni.
2011. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12. De azzal számolj, hogy rendes 28 napos ciklusnál mondjuk ha nem jön meg, már a 28. napon 4 hetesnek számítasz, mert a terhességet az utolsó menstruáció első napjától számolják.
2011. márc. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Bocsi az off-ért, de olyan könnyedén mondjátok az örökbeadást! Tedd a szívedre a kezed és akkor mondd hogy meg tudnád tenni! Amikor végigélitek a hosszú hónapokat együtt, elmész ugyanúgy minden vizsgálatra, megszülöd, tud róla a környezeted, a család, hiszen eltitkolni nagyon nehéz, ki lenne olyan erős, hogy utána elengedi? Gondolod azért nem ítélnek el, ha ellököd magadtól? Az abortusz legalább titokban maradhat, igaz biztosan nagy lelki teher, én nem is vállalnám be, de nem kell mások ítélkezésétől is szenvedned.
2011. márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyik sem könnyű. A tetteinkért általában vállalni szokás a felelősséget..amúgy. Nem lesz könnyű döntés, de az abortuszt sem könnyű feldolgozni, ahogy az örökbeadást sem.. Ráadásként az sem egészséges, ha elveteti, ki tudja, hogy mi történik belül.. Persze minden hordoz magában veszélyeket. Ismerek vkit, aki elvetette az elsőt, másodszorra is jött neki, megszülte, boldog vele..de mi van, ha nem így történik? Ne történjen rossz vele, kívánom. Én sem lebeszélni nem akarom az abortuszról, sem rábeszélni, csak annyit mondok, gondolja át.


Fel a fejjel és tarts ki, az a fontos! Ne törődj másokkal, hogy mit gondolnak Rólad. A lényeg, hogy Te mit gondolsz, Neked mi a jó.


Biztosan jól fogsz dönteni.

2011. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!