Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könnyebb abortuszt csináltatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebb abortuszt csináltatni, mint feltenni a gumit?

Figyelt kérdés

Meg van még egy csomó más módszer a védekezésre, miért nem lehet kicsit felelősségteljesebben viselkedni, legalább rendesen informálódni mielőtt, és ha már valaki nemi életet kezd élni? Ugye már tizenévesen. Én speciel szeretem az életem, és örülök hogy nem tartozom azok közé, akiket az "anyjuk" brutális módon elpasszoltatott... Egyszerűen szeretek élni, és csak belegondoltam, hogy milyen sok "emberpalántától" megvonták ezt a jogot orvosok a pénzért, lányok, nők pedig mert hát becsúszott a dolog, és hát intézzük el mert...

Tudom, hogy vannak kivételes esetek, nem azokra értem, habár azokkal sem minddel egyezek.


2011. szept. 15. 15:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy abortusz kb 30 ezer Ft a gumi meg 600 FT azért nem mind1 !!!
2011. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
azért nem csak a pénz miatt lenn egyszerűbb a gumi,nem minden a pénz
2011. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó persze igaza van a második válaszolónak is de azért írtam ezt hogy azért mégis legyen mihez viszonyítania.


Első voltam.

2011. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 napietus ***** válasza:
100%
á, felelőtlen hülyék, akik védekezés nélkül szexelnek. de akinek RENDES védekezés mellett csúszott be, azt nem ítélem el, ha elveteti. egy 4-5 hetes megtremékenyített petesejt még korántsem emberpalánta, nem véletlenül nem szokták a terhességet a 3. hónapig híresztelni (babonából). ott még bármi lehet, az még csak egy sejthalmaz.
2011. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De van esemény utáni tabletta is.
2011. szept. 15. 16:05
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
az nem sejthalmaz mellékesen,láttam 10hetes embriót,ha te is láttál volna már nem mondanád sejthalmaznak,volt keze lába,orra kicsi feje
2011. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 napietus ***** válasza:
az igaz, látod. mondjuk ha a tabletta helytelen szedése miatt esik valaki teherbe, akkor az ugye nem derül ki időben.
2011. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 napietus ***** válasza:
ööö...10-es számrendszerben értettem a 4-et 5-öt
2011. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, egy ember élete nem születés előtti 3 hótól felfelé kezdődik... Egy életnek van kezdetet és vége, az ember életének kezdete a megfogantatáskor van.
2011. szept. 15. 16:10
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ma 16:02 egyetértek!

Én ezzel úgy vagyok ha valaki véletlenül terhes lesz és nem tudja megteremteni a gyereknek rendes,normális körülményeket akkor inkább vetesse le mintsem gyerek végig szenvedje a gyerekkorát. Kedves kérdező:ha valaki úgy esik teherbe hogy normálisan védekezett akkor ott semmit nem ér az eseményutáni tabletta mivel azt hiszi hogy nem lehet terhes amikor meg már kiderül akkor már mindegy.

2011. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!