Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor vagyok a leg termékenyeb...

Mikor vagyok a leg termékenyebb, ha a ciklusom 36-40 napos, teljesen rendszertelen?

Figyelt kérdés
Az első gyereknél sem tudtam, csak sikerült. Mindig ilyen volt a ciklusom.
2011. márc. 25. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ovu általában 12-16 nappal a vérzés előtt van, de ez ciklusról-ciklusra is változhat picit, tehát ezzel nehéz számolni.

Vagy elkezdesz hőmérőzni, és nyákot megfigyelni, de ha "nem sürgős" annyira, akkor a véletlenre is bízhatjátok, hiszen az már kiderült, hogy termékenyek vagytok. (Már ha megegyezik az apuka) És akkor éltek szabadon, aztán majd csak jön.

Ja, és próbálhatsz ovutesztet is használni, csak én azt abszolút nem ismerem, így nincs vele tapasztalatom...

2011. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ugyan az lenne az apuka :)

3 éve akartuk és próbálkoztunk, amikor akartuk, és sikerült.

Nem sietős, csak véletlenül sem tudom mikor lehetséges.

Multkor tisztára azt hittem "beágyazodási tüneteim" vannak (azt sem tudtam, hogy létezik ilyen, mig itt nem olvastam).

Hogy kell hőmérözni?

2011. márc. 25. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Hú, hőmérőzni egyszerű, de sok szabály van.

Menj fel a ciklus.hu-ra, ahol egy közepesen jó programot találsz erre a célra. (Lehet hogy van jobb is, csak én papíron vezetem, ezért a programokhoz nem értek...)

Ezen felül, ha most megtalálom, amit egyszer valakinek leírtam már, akkor bemásolom mindjárt.

2011. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. márc. 25. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!