Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már teherbe valaki hogy...

Esett már teherbe valaki hogy rendszertelen volt a menzesze?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok keseredve. Rendszertelen a menszim, és nem is esek teherbe. Voltam dokinál 1,5 hónapja akkor felírt egy gyógyszert amitől megjött( norcolut volt a neve). Most megint nem jött meg multhónapba és még most se mostha megint vissza megyek tök felesleges lesz felirni azt a bogyót mert az nem segített rajtam. Kivizsgáltassam magam? Lehet hogy mendő vagyok? Volt valakinek hasonló? :(
2011. okt. 10. 10:34
 1/7 A kérdező kommentje:
jah és már fél éve nem védekezünk és semmi.. a rendzsertelen alatt pedig hónapokat értem 2-3-4 hónap kimaradásaim vannak.
2011. okt. 10. 10:39
 2/7 anonim ***** válasza:

próbáld ki a barátcserjét az beállítja, meghozza normalizálja a ciklust és gyógynövény egyben. dokik nem szeretik a gyógynövényeket ajánlgatni mert hát tudjuk a gyógyszeripar ....

én ezt ajánlanám. veszíteni nem fogsz ha kipróbálod.

2011. okt. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindenféleképp kipróbálom köszönöm! Még annyit ha látod esetleg hogy hol kaphatnék ilyet? Gyógyszertárba gondolom nem.. esetleg biobolt?
2011. okt. 10. 11:00
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is rendeszertelen...nem ennyire de kab 50-60 naposak voltak a ciklusaim!Baratcserjet szedtem es masodik honapban pozit teszteletem es ma hallottam a kis szivecskejet is
2011. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
internetről rendeltem én is. írd be google-ba barátcserje rendelés, sok boltot fog kidobni, árak nagyjából egyformák.
2011. okt. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3-4 hónapokat maradt ki a menszeszem. Sokáig szedtem a clostilbegidet, akkor nem estem teherbe. Amikor már hónapok óta nem szedtem és 3 hónapja nem volt menszeszem akkor lettem terhes. Szerintem érdemes nőgyógyászhoz fordulni, aztán egy endokrinológushoz. Amikor még egy gyereket akartunk akkor az endokrinológus jött rá mi a probléma, gyógyszert írt fel és azóta már 4 gyerekes anyuka vagyok.
2011. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mindenki nagyon aranyos és hasznos válaszokat írt!! köszönöm mindenkinek :)
2011. okt. 10. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!