Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy magas a prolaktin...

Lehet, hogy magas a prolaktin szintem, mennem kell vérvételre, ilyen esetben hányszor kell még menni vérvételre és a ciklus melyik napján?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Kifejezetten Prolaktin miatt nekem annak idején egyszer kellett csak mennem, s utána kaptam Bromocriptint.

Más az, mikor a ciklus adott napjain kell menned vérvételre, akkor nem konkrétan csak azt nézik!

2009. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, most megnyugodtam, mert nekem is csak a prolaktint nézik, csak itt olvasgattam minden félét és megijedtem, hogy a doki esetleg nem "túl precíz"!

2009. febr. 24. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi volt az értéked?
2009. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után sikerült teherbe esned, ha sikerült, miután elkezdted szedni a gyógyszert?
2009. febr. 24. 19:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak holnap megyek vérvételre, az orvos erre gyanakszik(tejes váladék miatt).
2009. febr. 24. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok! Még nincs babó :(:(:( de ez még csak a második hónap, hogy szedem. Úgyhogy bizok a legjobbakban, hogy talán már nem kell sokat várni életünk új értelmére :)

Nekem már régebben csinálták meg ezt a vizsgálatot. Akkor kb 17 lehettem. Nem volt rendszeres ... elküldtek mindenhova ... még MRI-n is voltam, itt a fejemet "UH"-ozták meg ... de nyugi, nálad nem hiszem, hogy lesz ilyen, mert ez a hormon felelős a tejelválasztásért is ... nálam ilyen annak idején még nem volt, s hál isten most sincs.

A legjobbakat kívánom. Sok sikert, s mihamarabbi babócát!

2009. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is folyt a tejem, ezért elküldtek rögtön amikor mondtam a dokinak, és rögtön akkor kiderült hogy magas. Azonban a gyógyszer kiírása előtt el kellett mennem 21. napon, hogy lássa a maximális értéket, hogyan adagolja a gyógyszert (ha 100 alatt van, akkor funkcionális probléma, ha 100 fölött, akkor adenómagyanús, a gyógyszer ugyanaz, de más dózisban). Akkor volt az, hogy egy óra leforgása alatt 3x vettek vért, és a három keverékéből mérték a prolaktint. Utána nekem is kiírta a Bromocriptint, és nálam nincs kemény mellékhatása. Egyelőre.
2009. febr. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és neked is hasonlókat kívánok!
2009. febr. 25. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!