Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 25-én volt meg utoljára...

Január 25-én volt meg utoljára. Enyhén magas prolaktin miatt bromocriptin szedek a ciklus elejétől, előtte 3 hónapig clostit szedtem. Ebben a ciklusban a 20-21. napon lehetett peteérésem. Azóta nem jött meg. Késhet a bromotól?

Figyelt kérdés
A 27. napon volt egy csepp vér a papíron, azóta semmi. MOst már 3. napja késik. Remélem, hogy tud vki segíteni. Tesztelni még nem merek.
2011. márc. 3. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én a bromochriptin segítségével lettem terhes a 2. lányommal. 2-3 hétig szedtem, és nem jött meg=terhes voltam.
2011. márc. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És mielőtt szedted a gyógyszert normális ciklusod volt, vagy hosszabb?
2011. márc. 3. 20:58
 3/11 anonim ***** válasza:

össze-vissza jött meg. 2006 márciusban szültem, júl.ban jött meg először. 2007 jan.ban untam meg, h 2 hetente megjön, meg akár 1 hónapig is tart. 31-én kezdtem szedni a mensi utolsó napján, kb 14.én fogant, febr. 23.án teszteltem pozitívat. de csak fél szemet szedtem naponta, mert csökkentette a tejemet, + a férjem nem bírta az iramot, állandóan szexéhes voltam :)

mondjuk nálunk a kis korkülönbség volt a cél. okt. végén született meg a második lány.

2011. márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Gratulálok a gyerekekhez! Nekem hosszabb ciklusaim voltak, 1-2x előfordult, h 60 napig nem jött meg. Utána clostibegyt-et szedtem azzal 30-33 napra jött meg, volt peteérésem is szépen. AZtán derült ki a prolaktin szint eltérés. Ez az első hónapom, február elején kezdtem el szedni, napi 2x1 szemet. Még nem jött meg, és egy hete erősen szurkál, nyilal, néha azt gondolom,h most megjön, de nem. Ha pihenek, elmúlik a szúrkálás. Várok még egy picit..
2011. márc. 4. 18:13
 5/11 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok, mi lesz. :) majd írd meg. mikor lehetne leghamarabb tesztelned?
2011. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
most számolok. jan 25+21 nap=febr.15. ha megfogant a baba, akkor a 27.napi vér lehetett beágyazódástól is. ez febr. 21 kb. szerintem teszteljél. majdnem napra pontosan egyeznek az adataink. én du teszteltem. kíváncsi vagyok mostmár tényleg. sőt, ha pl 33 napos a ciklusod, akkor is mar 2-3 napja késik. bromotól biztos nem.
2011. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké, hétfőn tesztelek! Megirom!
2011. márc. 5. 07:44
 8/11 anonim ***** válasza:
na, mi újság?
2011. márc. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi, h jelentkeztél!! Vasárnap teszteltem és negatív lett. X-epil tesztcsíkkal. MOst nem tudom, hogy mi van,nem is értem. Nem jött még meg. Pedig sztem tuti volt peteérésem. Voltam dokinál múlt hét szerdán, és megvastagodott a méhnyálkahártyám és nagyobbodva méhem.
2011. márc. 7. 10:28
 10/11 anonim ***** válasza:
hát, nem tudom. én terhes voltam. később tesztelés? vagy orvos még? ha addig nem jönne meg... bár úgyis gondolom ezt fogod tenni. drukkolok
2011. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!