Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi bajom lehet? Valami hormonp...

Mi bajom lehet? Valami hormonprobléma?

Figyelt kérdés
Szerintetek mitől van az, hogy a mensi után 5 nappal még mindig barnázok? Már a 10. cn-en vagyok, de még mindig barna folyásom van. :S
2011. márc. 25. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Én előtte, utána váltva összevissza barnáztam, most meg már 3. hónapja nincs meg. A doki azt mondta biztos, hogy hormonprobléma, nemsoká megnézeti vérből,hogy mi van. Szerintem mielőbb menj el te is! Általában amúgy progeszteron hiány okozza, de nem mindig.
2011. márc. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amikor előtte van barnázás, azt tudom, hogy progi hiány. De utána? Egyébként köszönöm a választ. Remélem, nem lesz nagy gond. Várok még válaszokat...
2011. márc. 26. 11:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam egyszer volt ilyen,csináltam egy tesztet és pozitív lett,de a baba nem maradt meg,miss ab lett a pecsételésem vége.
2011. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom, kedves utolsó! Nekem negatív lett a teszt! Úgyhogy nem hiszem, hogy baba miatt lenne.
2011. márc. 26. 15:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Elmúlt már? Kiderült mi a baj?
2011. márc. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést. A 13. cn-en elmúlt a barnázás. Nem tudom, mitől lehetett, de ha a következő hónapban is előfordul, akkor elmegyek a dokihoz, mert babát szeretnénk.
2011. márc. 30. 09:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Képzeld a sors fintora ,most az én mensim nem akar abbamaradni ,azaz én is pecsételek,bár ilyen csak egyszer volt mint már írtam. Csináltam tesztet,most negatív ,úgyhogy nem terhesség miatt van most.
2011. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom mi lehet... Remélem nincs komoly probléma a háttérben. Nekem ma lesz pajzsmirigy hormon eredményem, ha minden igaz. Remélem jó lesz, és nem az kavar be. Mert akkor egy ideig ugrott a babaprojekt.
2011. márc. 31. 08:53
 9/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Milyen lett a leleted?

Kiderült, mi a baj?

2011. ápr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos kis túlműködést mutat a pajzsmirigy. Már volt ilyen az első terhességemnél. Aztán elmúlt a túlműködés, és kialakult egy autoimmun pajzsmirigy betegség. Ez nem okoz semmi gondot, egészen addig még a hormonszint jó. Hát most nem lett jó. Viszont az az érdekes, hogy a betegségből kifolyólag inkább alul kéne működnie. Nekem viszont kicsit kezd túlműködni. Az endokrinológus szerint még nem olyan mértékű, hogy gyógyszert kellene szedni, és nyugodtan lehet próbálkozni a babával. Viszont 6 hét múlva ellenőrizni kell.Remélem csak átmeneti a probléma. Végülis különösebb panaszom nincs. A mensi sem biztos, hogy ezért volt ilyen. Majd meglátjuk. Veled mi a helyzet? Hogy vagy?
2011. ápr. 2. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!