Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon, nagyon nagy bajom...

Nagyon, nagyon nagy bajom van? Iszonyatosan meg vagyok ílyedve.

Figyelt kérdés
Kérlek, segítsetek, most volt menstruáciom 5-én akkor még semmi nem volt, de most a vérzésem se múét el teljesen, barnázgatok és ahogy 2megvizsgááltam" ott magam, olyan érzés mint ha még vagy két tanpon fent maradt volna.Mint ha lenne valami ott, vagy mint ha tiszta seb lenne.mitől?Volt valaki így?
2011. okt. 16. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Még nem jártam így, de a helyedben sürgősen elmennék nőgyógyászhoz, reggel az első utam odavezetne.

Erre a kérdésre szerintem itt nem kapsz konkrét választ, és ne is tippeltess, hogy mi lehet, hisz mindenki laikus.

2011. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a méhszájadat érzed! Mivel még megvan a menzid, ezért nyitva van. Azt érzed! Ez teljesen normális.
2011. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerdán megyek orvoshoz, akkor kaptam időpontot.Már 16-a van nekem meg 5-én jött meg, nem hiszem h azt érzem.Köszönöm a válaszotokat.Remélem gyógyszerrel lehet kezelni.
2011. okt. 16. 13:54
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
ijedve.
2011. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Menj el nögyógyászhoz
2011. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hiába van szerdára időpontod,ilyenkor akut esetben azonnal mennék. ha nem akarsz magába, nem baj, az sztk-ban is ellátnak ilyenkor, csak kell mondani a becsekkolásnál h sürgős,akut baj van. max várnod kell kicsit. én azonnal mennék..
2011. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bizony igaza van az utolsónak remélem már voltál.
2011. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem gondolkoznák, sőt még ha nem nyúltál volna oda, akkor sem normális a 11 napos mensi.
2011. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!