Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Vagy egyebb...

Terhes vagyok? Vagy egyebb betegseg? Mi lehet az bajom?

Figyelt kérdés
Julius 12-en voltam beteg 16-ig 17-en eggyutt voltam a parommal ezt kovetoen minden nap eggyutt voltunk 28-ig .Egy kis idore ra rosszul ereztem magam ,terhessegre valo tueneteim voltak megjegyzem emelyegtem hanyingerem volt fajt a fejem es voltak dolgok amit nem tuttam meg enii stb...15-en Augusztusban volt esedekes a mensim de nem lettem beteg bezzeg meg jol ezelott fajt a hasam es akkor is mikor meg kellett volna hogy jojjon a tuneteim nem multak Szeptember 4-en barnas fojasom volt olyan vizenyos de keves aztan fajt a hasam a tunetek ugyan azok 5_en reggel meg indultam verezni masnapra mar alig jott es szerda estere meg alt persze ez ido alatt is keves jott .Azota is ugyanazok a tuneteim nem multak eggyaltalan a mellfeszulesem es erzekenysegem sem es semmi amit emlitetem ja es vizelesi ingerem is van most pedig ugy erzem feszul a hasam latszolag nagyobb is mert felvagyok puffanva .Mi lehet ez?Terheseg?ha ugy mond ez betegseg volt lehetek meg terhes?
2011. szept. 14. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kérdezhetek valamit? miért nem veszel terhességi tesztet? én a helyedben előbb azt tettem volna és csak aztán írok ide :(
2011. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Terhességi teszt?

Hány éves vagy?

2011. szept. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Julius 12-en voltam beteg 16-ig "

És mi bajod volt? Influenza?

Mert a menstruáció nem betegség.


"Terhes vagyok? Vagy egyebb betegseg? "

A terhesség sem betegség.

2011. szept. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz terhes!de tényleg vehettél volna már tesztet, én tökre izgulnék a helyedbe!de holnap csinálj egy tesztet! azt írd meg mi lett!
2011. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem kell azert lehurrogni mert azt mondja ˝beteg˝ volt.nagyon sokan igy mondjak,mamam mindig kerdezi h ˝beteg˝ vagy??eloszor sose esik le h miert kerdezi hisz csak wc-re mentem....de aztan rajottem,h a mensit nagyon sokan igy hivjak.

Az pedig igaz h tesztet kellene csinalnia.

2011. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!