Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most január 6-án jött meg a...

Most január 6-án jött meg a menszeszem. Mikor kell szeretkezni ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés
2008. febr. 7. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem február 6-át akartál inkább írni :-)) Nem írod hogy mennyire rendszeres a menzeszed, hány naposak a ciklusaid!! Ha rendszeres, akkor könnyen ki tudod számítani. Az esedékes menzi elsö napjátó levonsz 14-et, és kb akkor lehet a peteérésed. Dehát a szervezetünk nem egy gép, bármi megeshet :-)
2008. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

www.timmermann.hu

Ott kitudod számolni, hogy mikorra várható kb a következő p.érésed!

Sok sikert! :-))))))))))

2008. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be sem a menszesz előtt14 nappal sem pedig a ovulációs kalkulátor.Rendszeres a mensesem most jártam uh-ra és ellőb volt peteérésem 1 héttel mint

ahogy a kalkulátor vagy a"középső idő" mutatta volnna.

Mikkor kellet volnna hivatalosan addigra már a tüsző is megrepet.

2008. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az ovulációs tesztet tudnám ajánlani.
2008. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
www.ciklus.hu! Ott kiszámolja neked a kalkulátor..
2008. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!