Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt - e valakinek olyan...

Volt - e valakinek olyan problémája, hogy abba hagyta a fogamzásgátló szedését és a menszesz nem jött meg de a terhességi teszt is pozitiv volt?

Figyelt kérdés
gyógyszer abba hagyása után mennyi idővel jön meg a menstruáció!?
2009. febr. 25. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg a gyógyszer hormon tartalma hamar kiürül a szervezetből és visszaáll a menstruáció. Valószínű az is számíthat, hogy a gyógyszer szedés előtt mennyire voltak szabályos ciklusaid. Nekem a gyógyszer abbahagyása után teljesen szabályos ciklusaim vannak.
2009. febr. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én augusztusban hagytam abba, és azóta ha nem segít rá a doki más gyógyszerrel, akkor nem jön meg. Sajna nekem fog.gátló előtt is nagyon kusza volt a ciklusom, és édesanyámnak is u.ilyen problémái voltak. Remélem te szerencsésebb leszel!
2009. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha a teszt pozitív, akkor ne is várd, gratulálok kismama!
2009. febr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sziasztok!

nekem nem lett pozitiv a teszt, teljesen normális ciklusaim voltak milligestet szedtem ami alacsony hormontartalmu mégsem jön meg:-(

2009. febr. 25. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!