Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már valósat mutatna a teszt?...

Már valósat mutatna a teszt? Fogamzásgátló+más gyógyszer

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek,így a ciklusaim 28 naposak.Este 7-kor szoktam bevenni a fogigátlót,minden nap pontosan.A mostani ciklusom 8.napján reggel kellett bevennem egy másik gyógyszert is,amire az van írva,hogy óvatosságra van szükség ha fogigátlót szed az ember.Persze én még aznap délelőtt voltam a párommal.(ezt a papíron csak később láttam)Most nagyon félek,hogy gyengítette a fogigátló hatását a másik gyógyszer!!

Mennyi az esélye a terhességnek,ha a ciklusom 8. napján voltunk együtt?A teszt már hamarosan kimutatná?


2009. dec. 31. 17:40
 1/3 A kérdező kommentje:

Ha este vettem be a gyógyszert akkor az már bőven felszívódott,nem?

Szerintetek van okom az aggodalomra?

2009. dec. 31. 17:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem szednél gyógyszert, akkor nagy lenne az esélye, most attól függ mennyire ütötte a másik gyógyszer a fogamzásgátlódat. De mivel ez volt az első szem, így nem hiszem hogy gond lenne.

A tesztelni az elmaradt mensi napján érdemes először.

2010. jan. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha este szoktad bevenni a fog.gátlót, akkor az már régen felszívódott reggelig.Max.1-2 óra alatt felszívódik.Szóval tutira nem ütötte agyon a hatását a reggeli gyógyszer.És a reggeli gyógyszer is bőven felszívódott estére, így semmiképpen sem gyengíthette a fog. gátló hatását.Ez biztos.

Felesleges aggódnod.

2010. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!