Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja marc.1-2.-ra?...

Ki nem várja marc.1-2.-ra? Van valami tünete amiböl gondolhat babara?

Figyelt kérdés
en faradt vagyak,a hasam szurkalgat,sürü es sok feher kremes folyasom van,allandoan szomjas is vagyok es a derekem faj.A ciklusaim alt:28-30 naposak.A höm is harom napja 37,se fel se le nem megy.A melleim egetö szerüen fajnak,de nem erösen.Szerintetek? Van igy valaki?Vagy talan volt mar igy valaki ezekkel a tünetekkel,es babas volt?Nagyon akarjuk mar a babot!!!!Varom a valaszokat!!! 2-eve probalkozunk!
2009. febr. 25. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is 1-jére nem várom.

Tünetem szinte semmi, a melleim érzékenyebbek, de mást nem tapasztalok. De a hőm már több, mint egy hete 37,0-37,1 között van, reménykedem!


A tüneteid alapján lehetsz babás, csak vigyázz nehogy az akarás miatt érezd az áltüneteket. Mert túl soknak és erősnek tűnnek.


Két barátnőm is van, aki a 8-10 hétig nem érzett semmit.

2009. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

sziasztok sorstársaim.

Én sem várom 1-2 ra.

Tünetem annyi eddig,hogy pár napja szurkál a hasam,megjön érzésem is van.

Melleim picit érzékenyebbek,de a derekem az fáj.

Meg a gyomrom,pár napja alig eszem,émelyeg a gyomrom.

Több a váladékom mint szokot.

Ti mikor teszteltek?Mert én még nem merek:-(

2009. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen nagy az akaras! remenykedem mert closty kuran vagyok tul,es ilyen intenzitasu tüneteim meg nemvoltak a 2-ev aladt.Tesztelni nem merek!!!MEG!Nagyon nehez de kivarom a remelhetöleg elmaradt mensi napom.De szivemböl szoritok mindenkinek hogy ketcsikos legyen!!!Köszönöm a valaszokat!
2009. febr. 25. 13:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok! En pont 1-2-re nem varom. Sajnos nem duskallok a tunetekben, nincs hanyinger, nem vagyok almos, nem szedulok stb.  De neked kerdezo, a tuneteid nagyon jok!!! Szerintem van esely a babara. A homerseklethez nem ertek de a tunetek nagyon biztatoak! Nekem kb egy hete volt mindjart megjon erzesem de mintha teljesen megszunt volna mostanra. Par napja nem erzek semmit. Bovebb folyasom sincs de az meg jelentkezhet. De a melleim megvannak duzzadva. En tettem fel itt korabban azt a kerdest, hogy: ‘mellnagyobbodas lehet babas tunet? ‘ Nem mondhatnam, hogy erzekenyek de nagyobbak es duzzadtabbak. De szerintem meg ne teszteljetek. Felesleges! En elkovettem ezt a hibat es a ma reggeli tesztem negativ. Vasarnap vagy hetfo reggel fogok ismet tesztelni.

Szoritok mindenkinek!!! Es legyszi irjatok majd meg a teszt eredmenyet! En is megirom!!! Pozitivat kivanok mindenkinek!!!!!!

Egy 4 honapja probalkozo

2009. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia

Én is kb akkorra nem várom, nekem nem sok tünetem van. Egy hete volt mindjárt megjön érzésem, azon kivül szinte semmi 4 hónapja próbálkozunk18-án volt pém és sokat látogatom az illemhelyet, ill.nasizok, más semmi. még nem merek tesztelni. ja és kipattogtam:-( drukkolok!

2009. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sziasztok lányok,tesztelt már valaki?????
2009. febr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia

Utolsó vagyok. Nem merek 3-ánál előbb. mert lehet megjön addig. Ha késik én tesztelek és megirom az eredményt.

Kitartás sok sikert!

2009. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is március 1.-2.-re nem várom. Nekem is 1.-án volt ovulácium amit éreztem és a teszt is kimutatott. Február 14 óta folyamatosna szeretkeztünk. Nekeünk ez lesz az első normális hónap (mivel én december végén hagytam abba a fogamzásgátlót 9 év után mercilont szedtem, megvolt a tabletta utáni és a rendes januári és már ovulációs februári mesim is) Voltam orvosnál januárban mindent rendben talált. Remélem baba lesz. Én a hőmérőzéshez nem értek, a tüneteim, hogy folyamatosan álmos vagyok és fáradt sokat eszem a melleim fájnak, de nem vészes. Illetve ami furi hogy a melbimbók nagyon érzékenyek. Ma reggel kicsit rosszul voltam kicsit éreztem a hasam alján mesi tüneteket. 2 napja hőhullámaim vannak. Röiden ennyi. Én nem merek tesztelni megvárom a keddet. Írjatok kinek mi lett az eredmény!

Pizizív teszteket kívánok mindenkinek!

2009. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tegnapelőtt teszteltem pozitivat, fáj a derekam és majdnem egy hete késikk, de holnap csinálok egy ellenőrző tesztet is.Kitartás!
2009. márc. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!