Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák, akik szoptatás ideje...

Anyukák, akik szoptatás ideje alatt estetek teherbe - amennyiben van ilyen köztetek - mit érzetetek? Milyen érzésetek volt, amiből arra következtettetek, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

Mik voltak a jelek, volt méhösszehúzódásotok pl?

Szeretném, ha csak és kizárólag olyanok írnának, akikkel ez előfordult, a "Szoptatás alatt nem lehet teherbe esni.." kezdetű okoskodásokból nem kérek, bocsi.

Köszi.


2011. jún. 28. 16:50
 1/5 A kérdező kommentje:
*éreztetek
2011. jún. 28. 16:50
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Szia.

szoptatás alatt teherbe lehet esni, nekem sikerült, jelentem 4 hós baba és kizárólagos szoptatás mellett.

a jele nálam annyi volt mindössze, hogy a már újra rendszeres menstruációm késett.(2 hónap után jött meg szülés után, és utána 30 napra újra, aztán pedig nem...)

semmi méhösszehúzódás, görcs, vérzés, csak aztán, pár hét múlva a (nálam) szokásos hányinger, fáradtság, levetrség.

hozzáteszem a 4 hónap alatt 2szer voltunk együtt és ebből 1szer védekezés nálkül, csak hát egy is elég...:-)

így most szeretettel várjuk a meglepetéstesót. az egyetlen ami elszomorít, hogy el kellett választanom a lányomat 7 hónapos korában, mert egyszerűen nem bírtam fizikailag a terhességet, a szoptatást, és az örökmozgó utáni állandó rohangálást. így már nem szopizik a babám sajnos.

üdv;18 hetes km

2011. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anya teherbe esett(2 bátyám van 13 hónap van köztük:))..

Megkérdeztem, ő most mesélte el, leírom neked:))

Amikor észrevette akkor hányingere volt, szédült, másra nagyon nem emlékszik, de nem volt meg neki az első baba után, amikor terhes lett, a nagyobbik tesóm nem fogadta el az anyatejet, sem mellből, sem cumisüvegből.

2011. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz, lányok, a "sztoritokat", az igazat megvallva, én császárral szültem, most 4 és fél hós a picim, szopik rendszeresen, és vhányszor cicire teszem, olyat érzek a méhemen, mintha összehúzódna-elernyedne.Azt olvastam valahol, hogy oxitocint termel ilyenkor a szervezet, attól is lehet, vagy húzodik vajon össze a sebem?Ugyanis a szoptatás jótékony hatású a császáros méh-sebre, azt mondta a védőnőnk.Párommal rendszeresen élünk nemi életet, gumival védekezünk; a pajzsmirigyem jelenleg túlműködik, rendszeresen szedek rá gyógyszert, elvileg nem tudok teherbe esni, de lehet, hogy vannak még csodák, veszek egy tesztet holnap.
2011. jún. 28. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:
8hónapos volt a babám mikor terhes lettem, hányingerem volt+reggeli farkaséhség :) ugyanúgy mint az elsö babával, aztán még 3,5 hónapig szoptattam.
2011. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!