Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rózsaszínes nyálka a 14-15-16...

Rózsaszínes nyálka a 14-15-16 napon mi lehet? (Csak a wc papíron látszik)

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem szültél akkor közti vérzés. Nagyon gyakori és nem kell megijedni tőle. De lehet még egy hevesebb ágyjelenet okozta pici bibi is. Ha szültél, akkor pedig a lochia vége.
2009. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kozepidos verzes (ovulacios verzes). Ilyenkor a hormonszint valtozas okozhat egy pici verzest es ettol eszinezodhet a folyas, rozsaszinesse valhat, van akinel vercsepp is jelentkezik. Azt mondjak ilyenkor kell belehuzni. :) Ha viszont egy nagyon korai peteeresed volt, nem sokkal a mesni utan akkor lehet beagyazodas is de en az ovulacios verzesre tippelnek.
2009. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem simán lehet beágyazódásos végzés, nekem is ez volt! igaz, ez nagyon korai, de lehet, hogy mensi előtt, vagy alatt ovuláltál, vagy rögtön utána és már az "látszik"!
2009. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt elfelejtettem írni, hogy beágyazódásra nem gondolok, mert az ovu teszt a 13. és a 14. napon volt pozitív. Ezek szerint akkor a peteérés miatt lehet? Még soha nem volt közti vérzésem.
2009. febr. 25. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy peteéréstől van.
2009. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az ovuteszt terhességtől is lehet pozitív....
2009. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Relatív ösztrogénhiány okozza ami a tüszőrepedésért felelős, vagyis azt jelezte. :)
2009. febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!