Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokat várok ....

Tapasztalatokat várok . Peteérés környékén voltunk együtt a párommal rá egy hétre rózsaszínes folyást tapasztaltam de csak a wc papíron azóta eltelt 4 nap és még mindig van és az alhasam görcsöl, amúgy január 3. -án esedékes baba lehet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 15:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Van esély. Nálam volt ilyen pár napig kb.a 8-12. dpo körül.
2010. dec. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mikorra lenne esedékes a mensid?

Nekem sokszor így jelez, a mensi: pontosan ez: rózsaszínes folyás a wc papíron. Eleinte én is azt hittem, hogy talán baba...de rájöttem, hogy ebből mensi lesz, sajnos így volt eddig mindig. :( Több nappal mensi előtt is jelentkezett már ez a rózsaszín.

2010. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez még nem vérzés. Ha január 3-ra nem várod, akkor simán lehet beágyazódás, de sajnos fertőzések is jelentkezhetnek ilyen formában. Esetleg fájdalmat érzel?

Nem akarok rád ijeszteni jókor voltatok együtt, szóval drukkolok, hogy beágyazódás legyen :)

2010. dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3-án esedékes.Már annyira szeretnénk babát és még ilyen soha sem volt .Köszönöm a gyors választ.Ja és mondjuk olyan érzésem van azóta mintha meg akarna jönni.
2010. dec. 28. 15:44
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkot nagyon boldog újév lenne!Más tünetem nincs azon kívűl,hogy érzem a hasam.
2010. dec. 28. 15:45
 6/15 A kérdező kommentje:
Első válaszoló neked lett baba?
2010. dec. 28. 15:46
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen! :) Bocs, hogy nem volt egyértelmű. Az elsővel kb. a 10. napon egyszeri pecsét, a másodikkal így több napig, barnás-rózsaszínes. És hasonló érzés. Drukk!
2010. dec. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kezet foghatunk.:)Én is 3ra nem várom:)

Úgy néz ki mi is belőttük a napot,de persze előtte és utána is voltunk együtt.Én ma kezdtem érezni jobb oldalon enyhe szurkát,de nincs ilyen rózsaszínes izém:S

Reggel kissé öklendeztem a kávétól bár valszeg ez még korai lenne.Türelem babát terem!Szorítok és BUÉK

2010. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem valószínű,hogy fertőzés, akkor talán pisiléskor is fájna. Tudom, mert én egyszer elkaptam egy hasonlót, azóta sem tudom,hogy hol és ülni alig bírtam,iszonyúan fájt, de nekem véres volt, nem rózsaszínes a folyás mert a hámréteg sérült. Szóval drukkolok a babához, a mindjárt megjön érzés is egyfajta terhességi tünet.
2010. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is szorítok annak aki babát szeretne!Majd meglátjuk első válaszoló grat. a gyerekekhez!Mindenkinek köszönöm megfogom írni ,hogy mi lett nagyon izgulok.Buék mindenkinek.
2010. dec. 28. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!