Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan. 18-án jött meg utoljára,...

Jan. 18-án jött meg utoljára, febr 1. körül volt peteérésem! Csak febr. 16-án (nem) kellene megjönnie, de ma úgy fáj a mintha megjönne, csak nem olyan erősen! Ez lehet beágyazódás?

Figyelt kérdés
2008. febr. 7. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
szia..én nekem ugyanezek az adataim.16-án nem kéne meg jönnie.2 teszt pozitiv..doki babát állapitott meg de uh-n még nem látszik semmi.nagyon drukkolok.ha gondolod vegyél fel msn-re és együtt izgulunk 16-ig..niki
2008. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs ez lemaradt..nikianya18@citromail.hu..:D
2008. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Niki! de még nem csak most kellene lennie a beágyazódásnak? Neked is így fáj a hasad?Van még neked valami jel?
2008. febr. 7. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanezek az adataim utolsó mensi jan.18-án, peteérés 1-je körül, de én még nem érzek semmit. Illetve néha egz két szúró érzést ami hamar elmulik ,és enyhe szédülést,de az is gyorsan elmulik. Én már sokat csalódtam,de lehet a beágyazódás is.
2008. febr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én mindenhol utána néztem..elvileg 31-e körül lehetett a beágyazodás neked is mint ahogy nekem elvileg.,mostmár 8,-a van.,tehát a menzitöl számitva 3 hét.én voltam dokinál..tapintásra babás vagyok.a teszt is azt mondja.de uh-n még nem látni semmit.várni kell.de nekem is fájdogál a hasam a derekam is..a mellem néha néha..sajna fizikai munkát végzel és érzem hogy sok.irtam hogy ha gondolod vegyél fel msn-re és értekezünk.nikianya18@citromail.hu
2008. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolag potlom hogy ilyenkor egy olyan nö aki nem készül babára gyakran észre sem veszi,..,a dokim is azt mondta hogy ritka hogy ilyenkor 2 csik van a teszten.meg kell várni hogy ne jöjjön meg a menzi mert az uh is akkor mutat elöször valamit.de sebaj......már csak 1 hét...és NEM SZABAD MEGJÖNNIE.....:D:D:D:D
2008. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogz lehetett mikor elsején volt a peteérés?Szerintem később volt.
2008. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!