Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás környékén milyen...

Beágyazódás környékén milyen nyákotok volt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem semmilyen nem volt nekem.
2011. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az előző terhességemnél nekem se. De most megzavarodtam. Szinte egész hónapban van nyákom 1-2 napos megszakításokkal. Viszont most vagyok ovu és mensi közt félúton, cici bizsergés, alhasi fájdalom van, ez idáig babatünet, de itt ez a tojcsis nyák. Nem értem.
2011. okt. 26. 13:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ovu után 6-7 nappal tojcsis nyák, meg is lepődtem, utána meg eszméletlen sok vizes folyás.Azt hittem meg fog jönni, de nem:)20.hetes.
2011. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mint ha én írtam volna ezt a kérdést.Nálam is tolyásfehérje szerű nyák van megint de az ovu már meg volt réges rég én is az ovuláció és menszesz közt vagyok.Hasfájásom is van.HOvukor is volt olyan nyákom de nem tünt el most előjött megint.
2011. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mára eltűnt a nyák, maradt a cici bizsergés, és a néha-néha alhasi fájdalom, plusz azzal indítottam reggel, hogy vérzett az orrom, ahogy kifújtam, soha nem szokott, akkor vérzett utoljára, amikor a kislányommal terhes voltam.
2011. okt. 27. 07:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott véres lenni néha mikor fújom, először azt hittem a fűtés miatt szárazabb a levegő, de mondta a doki, hogy ez is terhességi tünet:)
2011. okt. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
10-26 18:52 vagyok.Tegnap a nem várt napján pozitívat teszteltem!!!!Nagyon boldog vagyok, végre sikerűlt!!!
2011. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Az ovu és a nem várt közti időszakban lévő folyásnak semmi köze a beágyazódáshoz, azt a ciklusban ilyenkor újra termelődő progeszteron okozza.

Csak véletlen, hogy egybe esik az ideje az esetleges beágyazódással.

2012. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Baba lett kedves kérdező?
2023. szept. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!