Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye a teherbeesé...

Mekkora az esélye a teherbeesésnek közvetlen a menstruáció után?

Figyelt kérdés
pl 1-2 napig ez tudtommal un. "száraz" vagyis terméketlen időszak ki mit tud erről?
2011. márc. 28. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

a második választ olvasd el, nagyon jól leír mindent.

2011. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Ha a statisztikakat vesszuk, nagyon kicsi az esely arra , hogy teherbeessel menstruacio utan. De Te nem vagy statisztika, volt mar ra pelda a tortenelmben, sot olyanra is, hogy menstruacio alatt. Sot vannak olyan nok, akiknel eloforsul, hogy havi 2szer van peteerese, nalam ok a szerencsesebb kategoria.:) İtt most az a kerdes, hogy akarsz- e gyereket vagy sem. Ha nem akarsz en a helyedben nem sokaig kiserleteznek, tobb modszer is van arra, hogy megallapitsd mikor van peteeresed a honapban. Nagyon szupi tesztek is vannak, tovabba a klasszikus homeros modszer, de a legtutibb az orvos altal kovetett ellenorzes. A huvelyi ultrahangon ugyanis egyertelmuen kiderul a peteeres napja, a kilokodes idopontja. Ha persze szeretnel gyereket, akkor hajra, minel tobbet egyutt lenni.:) De orvost bevonni a folyamatba, kontroll barmilyen dontes elott, mindenkeppen javallott.
2011. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Közvetlen a menses után igen csekély lehet az esélye.

A ciklust mindíg a mensi első napjától számoljuk.

Én viszont az első naptól számított 6-7. napon estem teherbe mindkét Babámmal.

Azt is hallottam már, hogy egy nagyobb orgazmus is kiválthat " spontán peteérést"...

2011. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a mensi után a 3.napon voltam együtt a párommal és terhes lettem!

Évi

2011. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!