Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő hét pénteken kéne megjönn...

Jövő hét pénteken kéne megjönnie, de nem birok várni, már két hete hányingerem van és érzékenyek a melleim. A mai tesztem negatív lett. Lehetséges hogy korán teszteltem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemvárt után tesztelj
2009. febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
oké csak olyan nehéz kivárni:(lassan telnek a napok...de őszinmtén remélem hogy sikerül:)
2009. febr. 25. 15:44
 3/13 anonim ***** válasza:
ezek szerint két hete történt az aktus, vagy még régebben. ez alapján a tesztnek már ki kéne mutatnia a pozitív eredményt. a reggeli hányinger azonban nem közvetlenül a terhesség első napjain jelentkezik. nem voltál/ vagy influenzás, vagy más gyomorfertőzés veszélye nem áll fent?
2009. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

persze, lehetsz babás!

de nagyon korai volt a teszt!

2009. febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem voltam ill vagyok beteg...csak hányingerrel küszködöm már egy ideje...meg a melleim is nagyok és érzékenyek...kis fejfájás is volt meg menszi szerű pici görcsök...volt má egy vetélésem és emiatt félek:(
2009. febr. 25. 15:51
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem jövőhét szerdán "nem" kell megjönnie és én is alig bírom addig!Nem akarlak elkeseríteni, de nekem már most van a 4. hónap(1 éve próbálkozunk és már sajnos 2 vetélésem is volt korábban), amikor ugyanezeket érzem és mégis negatív a teszt mindig!!!Komolyan, most jövök rá, hogy pszichésen mi mindenre képes az ember!

Amúgy ha babás vagy szerintem még nem mutatja ki a teszt!

Mindenképp várd meg a péntek reggelt!

Szorítok!:)

2009. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)remélem minden oké lesz mindannyiótoknak...szorítok:)és persze azért is h ne jöjjön pénteken az a bizonyos nemvárt...
2009. febr. 25. 16:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon korán teszteltél,mert még csak most "történhetett" meg a beágyazódás.Én is akkorra nem várom,de semmi tünetem.Neked azért drukkolok!
2009. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

így van, ez lehet simán pszichoszomatikus.

próbáld meg nagyon lazán kezelni, esetleg ne is gondolj rá (tudom, az marha nehéz). tudod: akarásnak nyögés a vége - és itt most nem a szülűszobai nyögésről van szó :)


ha görcsölsz, azt a szervezeted krízishelyzetnek érzékeli, és nem fog teherbe esni.

2009. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:):S hát próbálok nem görcsölni...némelyik napon sikerül is..de aztán eszembe jut és wááá:S de türelmes leszek:)
2009. febr. 25. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!