Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő hét pénteken kéne megjönn...

Jövő hét pénteken kéne megjönnie, de nem birok várni, már két hete hányingerem van és érzékenyek a melleim. A mai tesztem negatív lett. Lehetséges hogy korán teszteltem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 15:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
mi 3-4 hónapig próbálkoztunk, mire összejött a férjemmel. mindig meg voltam győződve, hogy már sikerült, mert ez a bajom, vagy az...sajnos annyira akartam, hogy már a panaszokat is bemeséltem magamnak. végül, a nászutunkon végre össze is jött. semmi stressz, csak lazulás és pihenés volt. de már alig vártam, hogy tesztelhessek. napok lassan teltek, de a nemvárt napot megvártam, és mikor nem jött meg, másnap egyből megcsináltam a tesztet. pozitív lett, egy őrült halovány csík "bizonyította"..:) Azóta megszületett kisfiam, most 7,5 hónapos.
2009. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nekem sem jött össze hamar a fiam, én annyira megkavartam magam, hogy minden hónapban éreztem ezt/azt, és amikor tényleg babás voltam nem ismertem fel az alapvető tüneteket sem, minden hónapban, amikor babás lettem akkor is ugyanúgy latolgattam az esélyeket/tüneteket.

most a második gyerekkel próbálkozunk, nekem is azon a napon van a nem vártam, mint neked és most úgy érzem nem jött össze, de még tegnap is bővebb volt a folyásom, és azt hiszem, hogy hiába mértem LH-val az ovulációt még akár most is "randizhatnak" bennem a sejtek, szóval bár egyelőre én inkább a nemre szavazok nem temetem ezt a hónapot, pláne nem generálok tüneteket.

a teszt az nagyon kori szinte lehetetlen, hogy még akár a véredben legyen valami, gondolj csak bele, lehet, hogy még nálad is csak most zajlik a megtermékenyülés, vagy most utazik a sejtcsomó a méhedbe, ez első gyereknél én nagyon hamar hánytam egyet (szex után másnap reggel), de az igazi kismama tünetek csak a nem várt körül jelentkeztek, és nekem még egy nap késéssel is negatív volt a tesztem! három nap múlva lett csak pozitív!

2009. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is jövőhét péntekre nem várom!A teszt még nagyon korai!!Gondolj csak bele:Az ovutól számított 6-7 napig vándorol a megtermékenyített pete a méh üregéig.A beágyazódás sem 1-2 óra,hanem 4-5 nap!!!(Ezt élettan könyvben olvastam, de a neten is pont ugyanezt.)Tehát: az ovutól számított 11-12. napon már megtörtént a beágyazódás, és onnantól lehet esetleg már pozitív a teszted.szóval korai vlot.Én mindenképpen megvárom, amíg kimarad(BÁRCSAK így lenne, mert már régóta próbálkozunk).Ha nem bírsz addig várni, legalább kb. keddig bírd ki!!Remélem mindketten bízhatunk a sikerben!!!Meg persze mindenki, aki babára vágyik!!
2009. febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!