Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja késik a menstruáciom...

Két napja késik a menstruáciom. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Egy hete gyomorsavval szenvedek/ilyen tünetem még soha sem volt/,pár napja többször illetve van,hogy egésznap hányingerem van és émelygek! Van hogy úgy érzem most fog megjönni!,de aztán mégsem! Mi ez? Lehet,hogy terhes vagyok?
2008. febr. 7. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
elég valószínűnek tünik.miért nem csináltál tesztet.holnap csinálhatnál egyet.nekem is volt már így,de sajna én nem voltam terhes.más oka is lehet.a teszt biztosabbat mutatna.ha most negatív,3-4 nap múlva ismételd meg mert lehet kevés a hcg.majd írd meg mi volt.
2008. febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem is volt ilyen 3 hónapja. Utólag rájöttem, hogy azért volt gyomoridegem, mert a várakozástól, hogy megjön-e, vagy nem idegesítettem magam. Nem mintha nem örültem volna, csak váratlanul ért volna (az államvizsgámra pont megszületett volna:-)). Aztán az ötödik nap késés után meg is jött.Kicsit szomorú is voltam, mert már hozzászoktattam magam a gondolathoz... Szerintem vegyél egy tesztet és minden kiderül(elvileg). :-)No para :-)
2008. febr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos 3 nap késés után megjött,de nagyon kevés és piros vízszerű! Nem csináltam tesztet! A hányingerem úgyanúgy meg van! Szerintetek ez csak a mensitől vagy lehetek mégis terhes!? A számított peteérés napján és előtte,utánna 2 nappal szeretkeztünk!
2008. febr. 8. 14:25
 4/4 anonim ***** válasza:

bárkinél előfordulhat, hogy késik, nekem néha 2 hetet is

szerintem nem vagy terhes, de ha nagyon zavar a dolog, akkor vegyél egy gyorstesztet

2008. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!