Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? (görbe)

Mi lehet velem? (görbe)

Figyelt kérdés

Van két negatív tesztem 6 nap késéssel megjött, egy napig volt közepes vérzésem utána épphogy megvolt. A reggeli émelygés/hányás még mindig megvan. A görbémet is furcsának találom


[link]


2011. márc. 29. 08:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj még egy tesztet, mert magas a hőd, akár baba is lehet.

Drukkolok!!!

Majd írj

2011. márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az előző görbéd fel tudod tenni?
2011. márc. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

[link]


Az előző

2011. márc. 29. 09:10
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem voltatok jokor együtt,mert csak ovu utáni nap voltatok,és aznap kellett volna,a petesejt 12 órán belül meg kell termékenyüljön hogy jó legyen.lehet hogy tévedek de én igy olvastam.
2011. márc. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a terhességet talán már kizártam csak nem tudom mért ilyen fura a hőm most illetve hogy miért késett 6 napot ha van 2 negatív tesztem
2011. márc. 29. 10:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát 99 %-ban biztosnak mondtam volna, hogy ez egy babás görbe, nagyon szép, és érdekes, hogy nem lett az, azért még majd tesztelj!
2011. márc. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is érdekesnek találom mert ilyen még nem volt és hogy még a menses után is egy napot essen le és szépen megy fel megint nem értem mivan velem már tényleg :S
2011. márc. 29. 12:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem Clearblue-val tesztelj. Kolléganőmnek is megjött egy kicsit, el is sírta magát, és mégis Babó volt.
2011. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De nekem van két negatív tesztem, mindkettő x-epiles. de kérek szerintem időpontot a nőgyógyászomhoz mert ha nem vagyok babás akkro sem kerek valami
2011. márc. 29. 12:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok ,mert én is esküdtem volna,hogy itt baba van,csak a tesztek ellenkednek.
2011. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!