Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik most velem? Görbe...

Mi történik most velem? Görbe mellékelve.

Figyelt kérdés

uh alapján a 15. napon volt a tüszörepedésem. ez tuti.

[link]


2009. jún. 21. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Látom nem irnak, szeretnék segiteni, de nem nagyon értek hozzá. Ha nem tudnám h volt már péd, azt mondanám h most volt, vagy nagyon ritkán lehetséges, h kétszer van egy hónapban.
2009. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen erre már án is gondoltam, de a dokim uh-n figyelte és mikor 23 mm-s volt kedden akor azt mondta többet nem kell mennem mert szerdán tutira megreped. éreztem is, de ez a 15. napon volt, most meg a 19. napon vagyok, ennyire nem huzodhatott el.. nem is volt sex azota bakker.. lemaradtunk vagy mi? nagyon el vagyok keseredve. ma is 35,3 volt csak
2009. jún. 21. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
A hőgörbéd értékelésében a problémák a következők.Sajna nem egy időben méred,1 óra eltérés rengeteg,így nem igazán értékelhető.A másik meg hogy nagyon alacsony a hőd.Hol méred?Ha hónaljban,akkor az sem jó,hisz a belső hőmérsékletet kell mérni szájban illetve hüvelyben.A hőd tényleg nagyon leesett,lehetséges a 2. pé.
2009. jún. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szia álltalában 5 és 6 körül ébredek, ugyanaz a hömérö és szájban a ynelv alatt mérem mindig.pár napja enyhén érzem a méhemet, olyan kedvesen görcölget, néha belenyilall a petefészkembe de enyhén. mikor pár napja a jobb oldali tüszöm megrepedt éreztem , mikorra a dok imondta és nem mondta azuh-n hogy lenne ott még egy nagyobb.. a bal oldalt nem is nézte..

nem lehet ez inkább bágyazodás?,

2009. jún. 21. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!