Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit csináljak? A...

Szerintetek mit csináljak? A párom szeretne még a baba érkezése előtt velem lenni egy kicsit kettesben (mozi, vacsora, séta), most vagyok 37+3 hetes de már nyitva vagyok! A doki azt mondta bármikor jöhet a baba! Neki vágjunk ennek a "görbe"estének?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzed magad, akkor egyértelműen igen, igen igen!!! Tapasztalat, 2 és fél hete szűltem, azóta a párom és köztem csak nő a távolság, és nagyon hiányzik a régi nyugis egymásrafigyelős időszak - persze idővel majd javul a helyzet gondolom, de jó ötlet, hogy kicsit feltankoltok egymásból, hidd el!
2011. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan. Nem a pusztába mentek, hanem a városba, emberek közé. Ha valami történne, onnan is be tudsz menni a kórházba, akár mentőt is hívhattok, nem lesz semmi gond. A cuccod legyen összekészítve. Ha kocsival mentek, berakhatjátok a csomagtartóba, ha nem, akkor hagyjátok otthon és a férjed majd beugrik érte.


Szerintem jó ötlet egy ilyen kikapcsolódós este, nem sok ilyen lesz a baba mellett (egy darabig biztosan). Úgyhogy hajrá :)

2011. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ha kedved van,menj. de ha nem éreznéd jól magadat mert folyton a baba miatt idegeskednél,akkor ne. mert annak semmi értelme,csak megmérgezné az estét. vegyetek ki egy filmet,rendeljetek finom kaját,és romantikázzatok otthon,ha félsz kimozdulni.
2011. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy indulnék el, hogy a kórházi motyóm a csomagtartóban van. Úgy viszont miért ne? Ha a nagy romatikázás közepén érzed, hogy indulni kell, akkor rögtön mehettek a kórházba.
2011. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmennék, ezek nem megerőltető programok! Ha pedig beindulna a szülés, akkor bementek a kórházba. Ki lehet jönni a moziból:) Jó szórakozást:)
2011. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj nyugodtan! Én azt csinálnám, hogy a közelben néznék ki valami jó kis éttermet, ahonnét akár 10 perc alatt haza is lehet sétálni, ha úgy adódik. Mondjuk én ebből a szempontból kedvező helyen lakom, persze nem biztos hogy nektek is van a közelben jó étterem. Egyébként mennyire vagy nyitva? Én 1 ujjnyira voltam, a doki azt mondta, bármikor jöhet a baba de még két hétig bent volt. Szóval menj csak!
2011. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
1-2 ujnyira!Remélem nem lesz semmi,mert kedvem van hozzá!Na meg a párom is olyan édes,hogy igy gondol kettőnkre!
2011. júl. 7. 11:53
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi 38 hetesen még mentünk moziba, 1 héten 2x is. Pont akkor ment el a nyákdugó, ezért többször is kimentem a WC-re, de attól még nagyon jól éreztük magunkat. Ez volt hétfőn, csütörtökön szültem. Bizony jó volt még utoljára igazán kettesben lenni a párommal, azóta sem volt részünk benne. Talán most kilátásban van egy wellness hétvége, de oda is visszük a féléves kisfiunkat.

Menjetek csak bátran! Jó szórakozást!

2011. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan vágjatok neki a "görbe" estének.

DE ha terhesen nem nagyon voltál moziban, azt hagyjátok ki. A túl erős, dübörgő hangot nem szeretik a pocakban a babák.

Nekem ki kellett jönni 10 perc után, mert a fiam majd szétrúgta a hasam. 30 hetes voltam akkor.

2011. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj nyugodtan és érezd jól magad!
2011. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!