Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amennyiben abba hagytam a...

Amennyiben abba hagytam a gyógyszer szedését több mint egy hónapja, mennyi ideig vég még a gyógyszer? (milligest 3 fázis alacsony hormon)

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A vég=véd szóval csak elgépelted. Nem véd tovább.
2009. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
egy nappal se véd tovább, hisz van aki egy elfelejtett szem után teherbe esik.
2009. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Abban a pillanatnak vege a vedelemnek, amikor abbahagytad a gyogyszer szedeset.

Ha babat szeretnel, nem ezmiatt nem jott meg ossze a baba, mert azt gondolod, meg vedve vagy. Lehet hogy holnap, lehet hogy meg hosszu honapokig nem esel teherbe.

Mennyi idos vagy amugy?

2009. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahogy írtad ez nagyon alacsony hormontartalmú gy.szer,én is ezt szedtem 3évig.Ahogy abbahagytad ez már nem véd!Nekem a ciklusomat viszont rendesen bezavarta,júliusban hagytam abba és 4hónapig 28napra jött meg,aztán kétszer 43napra,most februárba végre megint 29napra!Rem.most már a Baba is sikerülni fog!Nagyon szeretném!

Sok sikert neked is hozzá!

2009. febr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!