Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok....

32 hetes terhes vagyok. L-tyroxint kell szednem, mert az egyik pajzsmirigy hormonszintem alacsony. Mellette vérnyomáscsökkentőt is szedek. Nem árt ez a sok gyógyszer a babának?

Figyelt kérdés
Eddig zavartalan volt a terhességem.Kb 2 hete kezdődtek a problémák,és azóta kell szednem a 4x1 Cordeflexet és 1x az L-tyroxint.
2008. dec. 7. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem,ilyenkor már nem árt a babának,ne idegeskedj.Én a 28.-dik héten kaptam 13antibiotikum injekciót,ugy a 33-34-dih héttöl pedig szedtem a vérnyomáscsökkentőt.Hála Istennek a babónak semmi baja sem lett,egészségesen született.Mitöl magasabb a vérnyomásod?Mennyi az annyi?Boldog babavárást kivánok neked!!!!

6 hós kislány anyája

2008. dec. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál.Nemtudom, hogy mitől magas a vérnyomásom,de Cordaflex mellett sem megy 139/98 alá,és a 4 mérés között kétszer 150-es is szokott lenni.Nagyon megvagyok ijedve,és csak 16.-án megyek flowmetriás vizsgálatra.Erre jön még az L-tyroxin is...,de köszönöm megnyugtattál.
2008. dec. 7. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!