Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az normális, hogy peteéréskor...

Az normális, hogy peteéréskor erős szúrást érzek az egész hasfalamban?

Figyelt kérdés
Régebben szintén ilyen fájdalmaim voltak. Egész hasfalra (méh, petefészek, köldök környéke)kiterjedő szúrások. Mikor léptem, leültem úgy éreztem, mint akit "felnyársalnak". Nem jöttek rá, hogy mi az, és csináltak egy laparoscopiát. Kiderült, hogy endometriózisom van. Ez volt kb 2 éve. Pár hónapja elkezdtem figyelni magamat. Reggelente mérem a hőmet, feljegyzem a fájdalmakat. És már többször megfigyeltem, hogy ezek a fájdalmak az ovuláció időpontjára esnek. Tegnap tapasztaltam a tojásfehérje nyákot, este már kezdődtek a szúrások. Éjjel alig aludtam, most is még szúr a hasam. Más is tapasztalt már ilyeneket? Kérlek, írjatok!
2009. febr. 26. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,lehet ez is egy tünet,hisz minden embernél szinte más és más.
2009. febr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csak ritkán és nem erősen, ha ennyire fáj az nem normális, menj dokihoz!

általában én is érzek egy oldalon szurkálást, és mivel ovuláció körül gyakrabban szexelünk néha érzem a hasfalamat is ha egy kicsit elragadtatjuk magunkat, de ha már nem tudsz tőle aludni az túl megy a normális határon!

2009. febr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az ovu előtt már jó pár nappal szúrkál a hasam.(Pontosabban a jobb oldalam , jobb oldali petefészkem környékén 1 pontban.)Ahogy haladok az ovu napjához (nekem a 12-13 napon van)egyre erősebb.Nem állandóan fáj,hanem előjön pár percig tart, aztán elmúlik, majd megint ismétlődik ugyanaz.Korábban azt hittem ez biztosan nem normális, de az utolsó ciklusnál voltam tüsző monitorozáson, és ahogy nőtt a tüsző, úgy erősödtek a szúrások.Ezt jeleztem a nődokimnak is, ő azt mondta hogy ez normális.Az ovu után,meg teljesen megszűnt.Szerintem nálad isez lehet a helyzet.
2009. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz, nálam is ugyanígy van..
2009. febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Most már kezd elmúlni a szúrkálás.
2009. febr. 26. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!