Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki több évvel ezelőtt elvetet...

Aki több évvel ezelőtt elvetette a gyerekét, lehet újra egészséges gyermeke?

Figyelt kérdés
Halottam hogy ez negatív befolyással lehet a későbbi gyermekvállalásra, ez igaz? Szülhetek ettől még egészséges gyermeket?
2011. jan. 2. 22:34
 1/5 anonim válasza:
Hát persze, hogy szülhetsz egészséges gyermeket, egészen biztos vagyok benne, főleg, ha minden rendben volt akkor, ne aggódj!
2011. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, szülhetsz. A mai orvosi technikák fejlettek, ettől még lehet egészséges babád.
2011. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát valaki szülhet valaki nem. nekem 1 sp. és egy "normal" ab.m volt állitolag normál volt minden szal elvileg lehetne babám még sem esem teherbe 10!!! éve :-(
2011. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos 2 abortuszom volt tizenévesen !

És most van 5 szép gyerekem ,most pont a 6 diktól félek! :)

2011. jan. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. remélem így lesz, mert én azt hallottam, hogy a műtét sajnos negatív következményekkel járhat. De mint itt igazolják nem minden esetben.
2011. jan. 3. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!