Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs mikroszkópról...

Ovulációs mikroszkópról tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem PG-53 van, teljesen jó volt. Szigorúan betartottam a használatit. A lámpa-dolgot is komolyan kell venni, mert tényleg nem minden izzónál látszik.
2011. márc. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nem mindenkinél válik be sajnos. A lényeg az, hogy előtte ne egyél vagy igyál semmit min. 45 percig, mert az befolyásolhatja az eredményt. A nyál amit rákensz, nem legyen kevés és ne legyen habos (buborékos. Nekem a reggeli fogmosás után 30-45 perccel történő vizsgálódás vált be a legjobban.

Sok sikert!

2011. márc. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált. Ébredés utáni nyálat használtam. És egyetértek az 1. válaszolóval, a lámpa fontos. Az eredménye immár 2 hónapja kézzel fogható :)))
2011. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig nem jött be. Amikor a kisfiammal lettem terhes, akkor sem mutatott páfrányt egész hónapban. Pedig próbáltam nyállal és váladékkal is. Most tesót szeretnénk, és megint elővettem hátha...
2011. márc. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én barátnőmnek orvos által igazoltan nem volt peteérése,mégis minig kimutatta neki.
2011. márc. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem mutatta ki a peteérét, vagyis nem jókor. (Ultrahanggal is követtük a tüszőket, ezért tudom.)

Betartottam az utasítást, mégsem vált be!

2011. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az van a tájékoztatón, hogy ha rákented a nyákot, akkor 6-8 perc után nézd meg. Nem azt, hogy hagyjuk teljesen megszáradni. Pedig itt sokan azt írják, hogy hagyni kell teljesen megszáradni. Namost, ha egy igazi tojcsis nyákot rákensz, akkor az még 10 perc után sem szárad meg rendesen. Akkor most hogy is van ez?
2011. márc. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!