Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor szoktatok/szoknátok le...

Mikor szoktatok/szoknátok le a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Babatervezés időszakában, első pozitív teszt láttán.. pl?
2011. márc. 30. 10:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A babatervezés időszakában, de minimum egy évvel a tényleges babaprojekt/pozi teszt előtt.
2011. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Dohányzol? Leszoktál már, vagy le szeretnél szokni róla?

Vagy azt írtad, ami a etikus, helyes és elvárandó úgy általában?

Mikorra tervezel babát, ha ezután szeretnél leszokni?

2011. márc. 30. 10:47
 3/17 anonim ***** válasza:
A babaprojekt kezdetén megbeszéltük, hogy leszokom. Ez annyiban valósult meg, hogy lecsökkentettem az "adagomat" napi 3-4 szálra. Kb 2 hónapja heti 2-3 szál lett belőle (az is csak akkor ha valaki megkínált). Mióta pozit teszteltem azóta kínálhatnak nem fogadok el egy szálat sem.
2011. márc. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem tervezett babával lettem terhes. A pozitív teszt óta nem gyújtottam rá, pedig napi 1,5-2 doboz is elment.

Ennek már 5 éve. Azóta van egy egészséges 4 éves kislányom és egy 2 éves kishúga is :-D

2011. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Gratulálok!

Igazából ilyen pozitív tapasztalatokat szeretnék hallani :)

Szükségem van rájuk :)

2011. márc. 30. 10:53
 6/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Dohányoztam, de amikor annyira komolyra fordult a dolog a párommal, hogy a babatervezés szóba jött letettem a cigit. Már egy éve nem dohányzom és most áprilisban tervezünk belekezdeni a "babaprojektbe".
2011. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

8 évig szívtam, átlag napi 1,5 doboz volt. Én is elgondolkodtam a baba tervezése előtt, eltervezgettem, hogy legalább egy fél évvel előtte leszokom a cigiről, egészségesebben fogok élni, mint valaha is, eljárok sportolni. Ledobok majd 5-7 kg-ot, így csinos és egészséges kismama leszek. Ahogy a nagykönyvben meg van írva.

Idén nyáron kezdtük volna el a babaprojectet, tehát az új évben nem dohányoztam volna, de a baba nem így akarta. A decemberi vérzés már kimaradt, 20-án állapították meg, hogy várandós vagyok, azóta egy szálat sem szívtam, már nem is kívánom. Egészségesebben élek, a babáért mindent alapon. Lehet ezt magam miatt nem tudtam volna soha megtenni. A 21. hetet tapossuk és úgy néz ki teljesen rendben van a kicsi srác.

2011. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én sajnos későn. Mármint úgy értem,hogy ebben a ciklusban tervezzük az első éles próbálkozást, és 3 hete nem gyújtok rá. Meglepő, de így,hogy ez a cél, egész könnyen megy!
2011. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek. Évek óta dohányoztam, babát nem terveztünk még a férjemmel, mikor mégis összejött. Egyébként úgy gondoltam én is, hogy majd a próbálkozás előtt leszokom.

Amikor a mensi már pár napja késett, teszteltem egyet. A két csík láttán rágyújtottam. Mire elszívtam a cigit, elért a tudatomig a helyzet, elnyomtam a csikket és azóta nem gyújtottam rá, és nem is akarok soha többé, egyáltalán nem is kívánom. Ennek már majdnem egy éve. Egészséges ikreink születtek, de az az utolsó szál miatt bizony volt lelkifurdalásom utólag.

2011. márc. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A nyáron szoktam le sok év dohányzás után, és most lettem terhes 2 hónapja.
2011. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!