Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet az hogy együttlét...

Mitől lehet az hogy együttlét után vérzek?

Figyelt kérdés
Nem szeretkezünk durván.
2008. febr. 8. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy nem ez van veled, de méhszájseb esetén előfordulhat. Nem a méhszájseb a probléma (hisz az viszonylag sok nőnek kialakul), viszont ha már vérzik, nem jó. Menj el orvoshoz, ahogy tudsz!!
2008. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csináljátok túl durván, akkor csak arra tudok gondolni, hogy meg van gyengülve a hüvelyed fala. Érdemes lenne elmenni nődokihoz, ő biztos tud rá valamilyen megoldást, amitől elmúlik a vérzés.
2008. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Lehet, hogy a szex nem volt durva, de nem voltál rendesen felizgulva, vagy a párodnak volt túl száraz, amin lehet segíteni.Nálunk is előfordult már ilyesmi, és én éreztem ,hogy nem is esik olyan jól.Szerintem Nálad is kell, hogy legyen valami jele.Én voltam orvosnál, mert terhes vagyok és azt mondta, hogy ne szexeljünk egy darabig,hanem oldjuk meg másképp a dolgot.Menj el Te is nődokihoz és biztos vagyok, hogy megnyugtat, hogy semmi baj és ad vmi vitamint is.Én a Rutascorbint szedem ami vény nélkül kapható.Ez segíti a hajszálerek falának erősítését,rugalmasságát javítja,ezáltal segíti elő a vérzések csillapítását.Szóval mindenféleképp menj orvoshoz, mert ez nem normális dolog és nem szabad vele játszani.
2008. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok. Szerdán kellett volna, hogy megjöjjön, de még semmi. Szombati együttlétkor véreztem, gondoltam, most megjött, de semmi. Tegnap újra ez a szitu. Azt gondoltam, hogy majd a szeretkezés előidézi a menzeszt, de semmi. Kb. 1-2percig tart, aztán rögtön el is múlik. Nekem már volt méhszájsebem, amit lézerrel műtöttek, nagyon szép lett a seb, és azóta semmi probléma. Ha vki tudna, nekem is adhatna egyidejűleg választ:)
2008. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!