Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gyakori pisilési inger...

A gyakori pisilési inger milyen korán jelentkezhet babavárás alatt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor a baba nyomja a holyagot, barmikor. Nekem volt ilyen gondom a harmadik honapban, aztan elmult, aztan olyan hatodik honap vegetol, amikor kovetkezetesen vagy beleboxolt, vagy belerugott. Egyszer be is csurrant par csepp. De soha ennel nagyobb gondot - boldog varakozas volt :)
2011. szept. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül csak akkor jelentkezik,ha nyomja hólyagot. Már koraterhességnél is jelentkezhet a hormonális változások miatt. Nekem kb. a nemvárt körül jelentkezett, bár én akkor már tudtam,hogy babás vagyok! Én pár napig annyit voltam pisilni,mint előtte még soha!
2011. szept. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első 3 hónapban végem volt, szinte a wc-n töltöttem az életem.Aztán elmúlt, egy ideig.Mikor 8 hónapos lettem újra kezdődött.Csak olyan helyre indultam el, ahova 20 perc alatt eljutottam, mert különben végem volt!Éjszakánként is minimum 3szor fel keltem.

De szülés óta jobban bírom visszatartani ha nagyon muszáj! :)

2011. szept. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akár tüszőrepedésnél is lehet pisilési inger.
2011. szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!