Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap előtt voltam laporoszkó...

Tegnap előtt voltam laporoszkópiai műtéten: mélyaltatás + 3 nap kórház. Másnap véreztem és még ma is egy kicsit, viszont nem tudom meddig fog tartani és normális dolog-e?

Figyelt kérdés
(Persze felhívom a dokimat este, de hátha addig is tud valaki válaszolni)
2009. febr. 26. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen mutétem még decemberben. Ez normális dolog, hogy utána pár napig vérzel. Nekem pénteki napon csinálták, aznap, meg másnap is erosen véreztem, hétfon mikor hazaengedtek, már csak pecsételo vérzésem volt, ami még kb.4 napig tartott. S a kovetkezo menzim 30napra jott meg. Szerintem ha nem erosen vérzel, akkor nincs gond, de inkább kérdezd meg a dokidat - hogy megnyugodj!
2009. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is decemberben volt és pár napig pecsételgettem a műtét után. De tényleg az a legjobb, ha megkérdezed az orvosod. Nekem mindig ő adja a legmegnyugtatóbb választ!

2009. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!